Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "lopjam" el a pénzt?

Hogy "lopjam" el a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem igazi lopás amit tenni szeretnék. Viszont az a helyzet, hogy párommal eléggé szeretünk kocsmázni, ami 20-25 ezer forintot jelent hetente...Tehát minimum 60 ezret elszórakozunk. Ez a pénz elmegy a semmibe és kicsit bűntudatom van mindig utána. Ilyen tivornyák után mindig marad pár ezer, arra gondoltam le lehetne csípni belőle és eltenni. Magamnak nem tenném el saját célra, az nálam aljas csalásnak minősül. Ha gyűjteném egy eldugott helyen, egy borítékban? Vagy csempésszem vissza párom szüleinek?

2015. szept. 8. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a kocsmázásról szoknátok le? Így megmarad a 60 ezer is, és nem lesztek idősebb korotokra alkoholisták (bár lehet ezzel már elkéstetek)
2015. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

60 ezer forint rengeteg. Én is szoktam néha iszogatni, de egy alkalom megvan 2000-3000 forint körül (ha kézműves söröket iszok, akkor fel szokott menni 3000 felettire - de csak akkor). Hetente egyszer-kétszer, ha lemegyek, de van hogy két hétig nem is iszok. Akárhogy is számolom, havi szinten 10 ezernél többet nem költök piára (sokszor még annyit sem).

Szóval innentől két lehetőség áll fenn: vagy nagyon drága italokat isztok, vagy nagyon sokszor jártok kocsmázni.

Vidéken van, ahol 300 ft egy korsó sör (árak mindenhol eltérnek). Számoljuk ennyivel most. 60 ezret költötök ketten, tehát egy emberre jut 30 000. Ebből 100 korsó sör jön ki. Ez naponta több, mint 3 korsó. Igen, ez így elég sok...

2015. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom, elég sok. Vidéki vagyok, drága helyen iszunk, egy korsó sör kb. 700. Viszont jobban bírjuk a kelleténél, szóval... Többet iszunk az átlagnál. Leszokni nem tudunk, mert ha elkezdjük, addig iszunk ameddig jól esik egy ilyen estén. Minden héten, vagy legkésőbb minden második héten elkap a gépszíj... Nekünk ez a szórakozás, hogy beülünk és iszunk sokat, mert minden más időnket kiteszi a munka/párom vállalkozó/.
2015. szept. 8. 01:01
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Hetente 20-25 E Ft az havi 80-100 E Ft, ha 4 hétvége van egy hónapban, és 100-125 E Ft, ha 5 hétvége van. Hogy jött ki a 60 E?
2015. szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon szánalmas. Azért dolgozni, hogy aztán elköltsd a pénzt arra, hogy elfelejtsd, hogy de szar dolgozni...
2015. szept. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, szánalmas. Az alkoholbetegség szánalmas.
2015. szept. 8. 03:32
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Igen, az alkoholizmus szánalmas. Ahogy a kamu kérdés is...
2015. szept. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Szánalmasak vagytok. Amúgy úgy elittad az agyad, hogy már számolni sem tudsz, vagy a fogalmazással vannak gondok?
2015. szept. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ennek alapján MINDKETTEN alkoholisták vagytok, kezeltessétek magatokat, és szokjatok le a kocsmázásról.
2015. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keressetek valami anonim alkoholisták klubját, vagy szenvedélybetegekkel foglalkozó terápiát. A kikapcsolódás is meglenne, a társaság is, és alkoholra sem menne el a pénz.
2015. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!