Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerjek anyumtol penzt?

Vattacukor1234 kérdése:

Hogyan kerjek anyumtol penzt?

Figyelt kérdés
osszes rohamat vagy kihiztam a nagykamaszi novekedesbe v meguntam h tul gyerekes. Szeretn felujitani egy kicsit a ruha taram de arra szuksegem van 10 000 FT-ra. Nem vagyunk vagyunk milliardosok de azert van penzunk de nem csak szuleimnek nem feltetlenul erre szeretnek kolteni. Noveremnek meg allandoan nyomjak a penzt szoval kicsit fura ... Segitsetek lecci fontos lenne!
2015. máj. 21. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
anya aggyál pénzt
2015. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy?
2015. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16, De nem ugy megyek vasarolni, hogy akor az elso zaraba megveszem ami kell (jo is lenne plane h 10000be kerul egy nadrag) hanem allnalaban kinaiban vagy turrkalokban legytobbszor autletekben vasoarolok...
2015. máj. 21. 07:18
 4/16 anonim válasza:
85%
Írni nem tudsz?
2015. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
muter kéne zseton ruhára mert már mind kicsi
2015. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

a nővérednek gondolom azért adnak pénzt mert kér.

de nem kérsz semmire, gondolom azt hiszik hogy van mindened ami szükséges.

mutasd meg neki a ruháidat, hogy már kicsit rád, szeretnél néhányat venni.

ismertesd hogy szét néznél turikban is, de pl nadrágot onnan nemigen fogsz tudni venni.

biztos vagyok benne, hogy fog adni, ha látja hogy tényleg nincs mit felvenned

2015. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerre ne kérj 10 ezer forintot, mert annyit úgy sem fognak adni. Kérjél 1000 forintot, menjél el egy turkálóba, és 5 kiló ruhát vehetsz rajta. Hazaviszed, mosógépben kimosod, és kész. A felnőttek többsége is turkálóból öltözködik.
2015. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, szükségem van új ruhákra, mert *ide beszúrod az indokaidat*, légyszi adj rá pénzt vagy kísérj el vásárolni!"


Off: Nem szeretnélek megbántani, de olvass és írj többet, mert borzasztó a helyesírásod (ha rendellenesség miatt van akkor bocsi)

2015. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 éves vagyok és így szoktam:

- anya, tudsz adni egy kis pénzt?

- persze, mennyi kell?

- hát, egy tízesre lenne szükségem.

- mire kell annyi?

- már kinőttem a ruháimat, újítás kellene. Turkálókba mennék.

- rendben, tessék kicsikém, itt van.

2015. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
"Kérjél 1000 forintot, menjél el egy turkálóba, és 5 kiló ruhát vehetsz rajta." - Hol?
2015. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!