Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerjek anyumtol penzt?

Vattacukor1234 kérdése:

Hogyan kerjek anyumtol penzt?

Figyelt kérdés
osszes rohamat vagy kihiztam a nagykamaszi novekedesbe v meguntam h tul gyerekes. Szeretn felujitani egy kicsit a ruha taram de arra szuksegem van 10 000 FT-ra. Nem vagyunk vagyunk milliardosok de azert van penzunk de nem csak szuleimnek nem feltetlenul erre szeretnek kolteni. Noveremnek meg allandoan nyomjak a penzt szoval kicsit fura ... Segitsetek lecci fontos lenne!
2015. máj. 21. 06:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg kérni. Odaállsz a szüleid elé, és előadod nekik a fenti problémát, majd azt, hogy 10 e Ft-ra gondoltál. Zárójelben megjegyzem, hogy 10 e Ft nem lesz elég szinte semmire se.
2015. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lehet van emellett is pénze a 10e csak + ami még kellene neki
2015. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,ahogy leírtad!Mondod neki,hogy szeretnék kérni pénzt,mert a ruhatáram már nem megfelelő.
2015. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Anya, szukségem lenne pár ruhára, megodható lenne?


28N

2015. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A felnőttek többsége is turkálóból öltözködik."

Ezt hol álmodtad?

2015. máj. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kg-os turkálóban egyszer voltam, gyakorlatilag agyonhasznált szarokkal volt tele, hozzáérni nem mertem...

A Hádában viszont csini új ruhák vannak (eredeti címkével), és még olcsók is.

18L


Amúgy 10.000 Ft szerintem teljes ruhatár felújításra nem lesz elég akkor sem, ha turiba mész...

2015. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!