Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem mit "akarhat" volt...

Férjem mit "akarhat" volt feleségétől?

Figyelt kérdés

Ezt képletesen is lehet érteni.


Férjem elvált, úgy ahogy én is. 1 gyereke van előző feleségétől. A nevelő apja szerint is érdekből jön apjához (férjemhez), de ebbe ne menjünk bele. Férjem nem tartja a kapcsolatot volt nejével, mert volt neje is kerüli. Csak a legszükségesebbet...

Legutóbb viszont telefonban csúnyán összevesztek. A volt nejének férje átvette a kagylót, majd én is úgy gondoltam, hogy közvetve hozzuk rendbe a dolgot, konfliktust.

A konfliktust elkerülve a nevelő apa ajánlotta, hogy közöljük vele a dolgokat a láthatással kapcsolatban, így kikerülve a felesleges veszekedéseket. 1 hétig beszéltük, hogy mit lehetne javítani, a gyerek ügyét stb. Tisztázódtak is dolgok és megállapodtunk, hogy neki üzenjünk a láthatás időpontjait illetően. 3x lebeszéltük, megírtam, hogy x. hétvégén megy a gyerekért a férjem. A két férfi is beszélt egymással a vita napján.

Járható útnak láttuk. Férjem is mondta, hogy örül hogy végre megszabadult ettől a tehertől, mármint a volt nejétől mondjuk...


Majd nemsokkal a láthatás előtt kiderült, hogy a férjem a munkahelyéről sms-ben egyezkedett a volt nejével... este pedig volt nejétől szintén jött egy sms, hogy: "itt vagy az áruházban?"


Most ebben a pillanatban mire gondolnál?

Mit tennél?


Mi a véleményed?


2010. márc. 12. 10:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A velemenyem a sztorirol,h szerintem az edesapa es az edesanya dolga megbeszelni a lathatast es lehet,h ezt ok is igy gondoltak es ezert sms-eztek.
2010. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint, zseniális logikámmal kikövetkeztetve, most kommunikálgatnak!!
2010. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadók!


A férjem nem tartja és nem is akar(ta) tartani a kapcsolatot amennyire lehet a volt nejével, a volt neje sem kíséri le a gyereket, már egyedül intéz sokmindent a gyerek...

2010. márc. 12. 11:02
 14/22 A kérdező kommentje:

ROSSZ A KAPCSOLATUK!


Mitől lenne jó egyébként is, ha megcsalta a férjemet, amikor 2-3 éves volt a gyerekük.

2010. márc. 12. 11:03
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem igenis ugy tunik,h nagyon is kommunikalnak! Hidd el,h az `itt vagy az arhuhazban` sms-mek van elozmenye.
2010. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikálnak bizony!

Lehet hogy neked azt mondja hogy nem... de csak úgy nem írogat smseseket senki , főleg olyannak akivel nem tartja a kapcsolatot.

De mért nem kérdezed meg a férjed?

Sose értettem ezt...

2010. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a hatalmas cirkusz, dührohamok, miegymás csak színjáték lett volna a számodra??o.O
2010. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dühében mondta-mondja, hogy nem akar kommunikálni vele. De a mostani férjével talán még kevésbé akar.
2010. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ők tartják a kapcsolatot, csak te nem tudsz róla. A legjobb lépés (több válaszoló szerint is) pároddal őszintén megbeszélni.
2010. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Paranoia, túlzott féltékenység? Mért nem bízol benne egy kicsit jobban?
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!