Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem mit "akarhat" volt...

Férjem mit "akarhat" volt feleségétől?

Figyelt kérdés

Ezt képletesen is lehet érteni.


Férjem elvált, úgy ahogy én is. 1 gyereke van előző feleségétől. A nevelő apja szerint is érdekből jön apjához (férjemhez), de ebbe ne menjünk bele. Férjem nem tartja a kapcsolatot volt nejével, mert volt neje is kerüli. Csak a legszükségesebbet...

Legutóbb viszont telefonban csúnyán összevesztek. A volt nejének férje átvette a kagylót, majd én is úgy gondoltam, hogy közvetve hozzuk rendbe a dolgot, konfliktust.

A konfliktust elkerülve a nevelő apa ajánlotta, hogy közöljük vele a dolgokat a láthatással kapcsolatban, így kikerülve a felesleges veszekedéseket. 1 hétig beszéltük, hogy mit lehetne javítani, a gyerek ügyét stb. Tisztázódtak is dolgok és megállapodtunk, hogy neki üzenjünk a láthatás időpontjait illetően. 3x lebeszéltük, megírtam, hogy x. hétvégén megy a gyerekért a férjem. A két férfi is beszélt egymással a vita napján.

Járható útnak láttuk. Férjem is mondta, hogy örül hogy végre megszabadult ettől a tehertől, mármint a volt nejétől mondjuk...


Majd nemsokkal a láthatás előtt kiderült, hogy a férjem a munkahelyéről sms-ben egyezkedett a volt nejével... este pedig volt nejétől szintén jött egy sms, hogy: "itt vagy az áruházban?"


Most ebben a pillanatban mire gondolnál?

Mit tennél?


Mi a véleményed?


2010. márc. 12. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolnénk semmi rosszra. Nehogy már ne kommunikálhasson a férjed a volt nejével...
2010. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb nem lesz cirkusz, és rájuk kell hagyni hogy oldják meg a gyerekkérdést. nagyon gáz lenne, ha folyton nekem kéne egyezkednem a pasasom volt nejének a pasijával hogy hogy legyen a gyerek dolga. Nem vagyok a férjem anyukája, oldja meg ahogy akarja.


mondjuk megjegyezheted, hogy jaj de jó, legközelebb ezek szerint meg tudják oldani egymás közt és nem lesz ez a nevetséges cirkusz.

2010. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a rossz?

Ha már olvasgatod ezek szerint az smseit, rá is kérdezhetnél nála!

Most a volt feleség láthatásán egyezkednének????

2010. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyereket sajnálom a legjobban.


Egyébként a láthatáshoz semmi köze a nevelőapának, meg annak, hogy a gyerek érdekből jön vagy nem. Jár és kész.

2010. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ő NEM AKART KOMMUNIKÁLNI!!!


De akkor nem értem...

2010. márc. 12. 10:54
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

És ezekre az smsekre hogy bukkantál rá? Mert ha a férjed mutatta meg akkor gondolom meg is magyarázta...

Egyébként szerintem is a gyerek érdekében nekünk kell beszélgetni nem közvetítőknek. Lehet hogy a gyereknek akartak valami ajándékot venni.


Én nem gondolnék rosszra.

2010. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az lenne ha a férjeddel beszélnél erről, ha Őt kérdeznéd
2010. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem olvasom az sms-eit!

Rákérdeztem, hogy lesz a hétvége... ő mondta el, mert már este volt és kapott még egy sms-t

2010. márc. 12. 10:56
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ja...mit kerestél a férjed telefonjában? Ha meg ő mutatta, akkor miért nem kérdeztél rá?
2010. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Vele beszéltem.


Lehet, hogy én vittem túlzásba, de nem látok őszinte lépéseket ebben az egészben.


Minek törtem magam, mikor láttam, hogy majd szét robban a dührohamban a volt nejével történt beszélgetése után.


Milyen ajándékot?

Nem tartják a kapcsolatot.


Tudtommal.


De már ebben sem vagyok biztos.

Csak nekem mutatja.


Üldözési mánia?

2010. márc. 12. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!