Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ne hordjam? De én...

Most akkor ne hordjam? De én nagyon örültem neki.

Figyelt kérdés

A tizennyolcadik születésnapomra a szüleimtől kaptam egy szép aranynyakláncot. Nálunk a családban még szokás az ilyen tárgyi ajándék, főleg ilyen alkalmakra, mert úgy mondják, ezt akkor is tudni fogod, hogy tőlem kaptad, ha már nem leszek.

De erre beszóltak, hogy milyen gizda dolog, meg rendesen lenéznek, hogy "apuci kislánya menőzik" meg ilyenek. Ez olyan rosszul esik. Most akkor nem kellene felvennem és hordjak bizsut, mert ciki, hogy ilyet kaptam?


2010. márc. 12. 01:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Jófej "barátaid" lehetnek, ha ezért cikiznek. Szerintem mond meg nekik, hogy nem kéne irigykedni, és ha nem tetszik nem kell nézni, ennyi. Ennyi szánalmas barmot egy helyen, már bocsi
2010. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit most jobb, hordani fogom, mert tetszik, szép és a bizsuktól egyébként is viszketek és megpróbálok nem foglalkozni azzal, aki irigykedik. Nem kifejezetten vékony, de mivel tök egyszerű a formája, ezért szerintem nem feltűnősködős. Meg amúgy is pólóm alatt van, csak néha "kiesik", ha lehajolok vagy ilyesmi, de mindig visszateszem.

Nagymamám meg egy nagyon szép Zsolnay teás készletet vett nekem, a barátom anyukája arra is azt mondta, ilyen furcsa arccal, hogy "nem mindegy miből iszunk". Nem is iszok belőle, "stafírungba" adta mama. De hát ő kérdezte miket kaptam, utána meg megkritizálja.


Az osztályom nem valami jó, mindenki kibeszél mindenkit, már alig várom, hogy elmenjek továbbtanulni. Az egyik lány szüleinek gyára van, meg mindenféle üzleteik, és faluból jár be, aztán kapott egy kis használt kocsit, hogy azzal jöhessen. Egyből mindenki kibeszélte. Pedig tök jó fej csaj, az egyik legjobb barátnője tök szegény, és mindig ad neki egy csomó ruhát meg minden. Csak a többiek utálják, mert ő kap dolgokat.

2010. márc. 12. 15:34
 23/23 anonim ***** válasza:
sajna az emberek többsége ilyen. azokkal érdemes foglalkozni akik megérdemlik, mert értékes emberek. a többiek véleményére meg oda se figyelj, főleg ha nálatok ilyen sok 'szemétre való' ember van..
2010. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!