Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet két életem? Mit csináljak?

Lehet két életem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van két fiú. Mind a kettő fiatalabb mint én,(28) és nagyon szeretem mind a kettőt. Nem tudok dönteni melyiket válasszam. Mind a kettőben más vonz. Az egyik mellet megkapnám a biztonságos kispolgári életet, amíg a másik nagy éjszakás. Hogyan döntsek.
2010. márc. 11. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Az,hogy valaki nyugodt életet folytat,még nem egyenlő azzal,hogy unalmas is.Attól még lehet humorérzéke,és szeretheti a szórakozóhelyeket,kettesben a párjával.

Az,hogy nem fogdossa minden 2. nő seggét,még nem jelenti azt,hogy egy begyepesedett,savanyú nyárspolgár.Ezt azok a nők találták ki,akik mindig a roszfiúkat fogták ki,akikben természetesen mindig csalódtak.

Ha két ember összeillik,akkor elég furcsa,hogy már az elején unja egyik a másikat.Ha ez történik,akkor az nem azért van,mert a másik nyugis típus,hanem azért,mert nem egymáshoz valók.

Azt is simán meg lehet unni,mikor más nőket fogdos,és inkább a haverjaival megy diszkóba,ahelyett,hogy összebújnátok.Nekem ne mondja senki,hogy külön élvezi,ha sárba tiporják!Márpedig a nagymenő mellett sok jóra nem számíthatsz.belőle lesz az a férj,akinek derogál arrébb rakni a koszos söröspoharat az asztalról,és akit nem fog meghatni a bőgő gyerek,inkább megy egyet kocsmázni,aztán adod be a válókeresetet.

2010. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek, nekem a kispolgári élettel nincs bajom, csak félek, hogy ez az élet mellette egyet jelent a remeteséggel.Előttem nem volt kapcsolata, és ha egy nap rájön, hogy nem randiztam, buliztam és mennék?

A nagy éjszakás csibész sokkal inkább segített mikor bajban voltam.Ja és nem fogdossa a nők seggét.

Nem tudom mit csináljak.

2010. márc. 12. 15:11
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagy éjszakás csibész nem az orrod előtt fog más nőknek udvarolni.Majd a hátad mögött teszi,mikor csak alkalma nyílik rá.Először mindent megtesz érted,elvisz magával mindenhova,virágcsokor,és a többi kedvesség.Aztán majd egy idő után Nélküled is jól érzi majd magát,a presszóban,kocsmában,diszkóban.Nem fogod megakadályozni abban,hogy élje világát.Te pedig majd minden éjjelt átbőgsz,szépen lassan.Nem érted,miért kell még a szomszéd lánnyal is flörtölni,mikor ott vagy neki Te.Nem érted majd,miért kell mindig diszkóba járni,mikor együtt vagytok,és együtt lehetnétek kicsit.Nem érted majd,hol rontottad el az életed.Akkor gondolj arra,hogy volt egy barom,aki ökörségeket tanácsolt Neked.

Jah,és ne feledd,aki rendes és nyugodt,nem biztos,hogy savanyú uborka!

2010. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem erre így nem lehet értelmes feleletet adni, mert néhány mondatból nem ismerjük meg őket. De ha 10 oldalt írnál, akkor se.
2010. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha bármire rákérdezel válaszolok őszintén.
2010. márc. 14. 20:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy te milyen vagy. Szürke kis veréb vagy, vagy pedig paradicsommadár. Te mire vágysz? Vannak kreatív elképzeléseid, művészi hajlamaid, vagy ilyesmi? Ha arra vágysz, akkor a szárnylásért felvállalod akár a férjed szexuális kilengéseit, tivornyázásokat, bármit, ami kihívás, kaland, tanösvény. De ha te nem az az egyéniség vagy, akkor nemcsak neked lenne rossz, hanem a férjednek is, aki szárnyalni szeretne, de esetleg te szeretnél belőle hétköznapi rendes fickót csinálni. Szóval próbáld megfordítani a kérdést: melyikük az, aki téged választana?
2010. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem tudod eldönteni, egyikbe se vagy szerelmes. Az ember tudja, ki kell neki, főleg ha 28 éves (én is hasonló korú vagyok, szintén nálam fiatalabb, bulizós pasival :) )

Egyetértek, hogy a nyugis nem biztos, hogy unalmas, de a bulizósokat se kell elítélni, főleg, ha Te is az vagy - akkor nincs is probléma. De a párkapcsolatokban nem dönthetnek praktikus érvek - az döntsön, hogy melyikhez vonzódsz - szexuálisan, intellektuálisan, érzelmileg. Ha nem tudsz dönteni, akkor egy 3. lesz a nyerő.

2010. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló, ezt a paradicsommadarat hol olvastad, Danielle Steelnél? Nekem vannak kreatív hajlamaim, vágyok szárnyalni, nem vagyok egy hétköznapi egyén, de el nem tűrném a párom "szexuális kilengéseit." Szerintem ez nem úgy működik, ahogy leírtad, ha megcsalják az embert, az nem "tanösvény" amit el kell fogadni, hanem megaláztatás. És ha valaki hűséges társra vágyik, attól még nem szürke.
2010. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 13:50-es vagyok,és mindegyik válaszolónak igaza van valamiben.

Egyébként szerintem sincs olyan,hogy szürke kisegér,vagy paradicsommadár.Egy visszahúzódó,nyugis emberben is lehet találni érdekességet,és a nagy bulizósban is akad pár vonzó tulajdonság.

Aki tudja,kit szeret,az szerintem is tud dönteni.Mivel nem vagy biztos az érzéseidben,így Te nem vagy még igazán szerelmes egyikbe sem.Gondolom,hajt a kalandvágy is,de vágysz a biztonságra is.

Talán a megoldás kulcsa olyan pasi lehet,aki a kettő keveréke.Akivel eljárhatsz szórakozni,nem otthonülő,és aki ugyanakkor biztonságot nyújt Neked.Tényleg el kellene döntened,valójában Te milyen vagy,és ki illik Hozzád jobban.

2010. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!