Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart egy házasság?...

Meddig tart egy házasság? Mikor van az, hogy azt érzitek már nem megy tovább? ez rossz ha öt év után egy viszonylag jól működő házasságban az eszembe jut?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem változó,hogy kinek mikor jut ilyen az eszébe,sőt van akinek az eszébe se jut.Persze szerintem az utóbbi elég ritka.Igazán nem értem,ha jól működik a házasság,akkor miért is jut ilyen az eszedbe?Valami csak nincsen rendben...!
2010. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor igen csak bajok vannak már abban a házasságban és még magadnak sem mered bevallani.

Ha jól működne,nem gondolnál ilyenekre.

2010. márc. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés információ amit adtál. Általánosságban én abban hiszek, hogy nincs az a jól működő házasság, kapcsolat, ahol bizonyos élethelyzetben nem merül fel a válás, szakítás gondolata. Mégpedig azért, mert konfliktusok mindenhol vannak, ez egy aranyköpés. Tehát felmerülni felmerül, még akkor is, ha az ember imádja a párját. Pl. hogy jaj, csak sikerüljön valamit megoldani, mert eléggé kétfelé gondolkozunk, ami konfliktusokat szül. Ez van jelenleg nálunk. Persze válásról szó sincs, csak mivel már egyszer elváltam, néha eszebe jut, hogy nehogy oda jussunk, mert nem tudjuk megoldani a problémáinkat. Mindennek ellenére imádom a férjemet. Szóval az első, ameddig lehet, megoldani a gondokat, kompromisszumokat kötni, hol egyiknek, hol másiknak. Amíg van szerelem, szeretet, addig sok mindent meg lehet oldani. Ha bármelyik félnél nincs már, ott viszont már semmit. Tehát ezt nem időben lehet mérni, ahogy a kérdésedben szerepel, hanem abban, hogy mennyi konfliktusotok van és ezt milyen hatékonysággal kezelitek, oldjátok meg. Sok sikert!
2010. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!