Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek felnöni 30...

Nem engednek felnöni 30 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves lány vagyok,dolgozom,menyasszony. Mégis a környezetem,a páromon kivül úgy kezel,mint 11 éves lennék. Régi barátaim szülei is semmi perc alatt kiordítoznak a lakásból,mint derült égből a villámcsapás,hogy mostmár tessék szépen hazamenni,mert elég volt a látogatásból. És addig állnak fölöttem,míg haza nem megyek. 2 órát engedélyeztek nekünk beszélgetni délután,kettőtől négyig. Barátaim közül egyik se csodálkozik ezen,hanem engedelmeskednek. A szüleink is ismer.ik egymást,és azt mondják,joguk van hozzá,hiszen a szülei. Itt az elmúlt 20 évben semmi sem változott. És ez egyedül engem zavar.

Ha máshol találkozunk,akkor is hívogatják őket haza ordítva,érzelmileg zsarolva ('ennyit nem érdemlünk meg'). És ők mennek.

A páromról is nagy egyetértésben akarnak a mai napig lebeszélni,engem is érzelmileg zsarolva,és tényleg mindenki,a régi barátaim szerint is engedelmeskednem kellene a szüleimnek,és nem tetszik nekik,hagyni a páromat,mert párom még lehet,de szülők szeretete csak egy van. Emiatt az egyikük 30 évesen,a másik kettő 40 évesen van egyedül,és lakik a szülőkkel,mert senki nem volt elég jó.

Csak én érzem bolondokházában magam,vagy ez az általános? Kinek van igaza? Így sosem fogunk felnőni!


2015. szept. 3. 07:06
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
akkor te kitörtél, ők nem. az ő bajuk, ha 30/40évesek fosnak lépni.
2015. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg anyám ordít, és írt már olyan smst, hogy addig ne merjem keresni, amíg haza nem költözök."


És te mit tettél ezek után?

2015. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek is van lakása,de ö kiadta albérletbe,mert őt is hazahívták mindig.

Mit tettem? Sírtam,mint a bolond,hogy miért történik mindez. Sokat nem tehettem.

2015. szept. 3. 12:56
 34/48 A kérdező kommentje:
Szankcionálva vagyunk.
2015. szept. 3. 12:57
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
bnőd bolond.
2015. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
És mivel? Megovnják a zsebpénzt? Vagy nem maradhattok fenn este kilencig?
2015. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Zsebpénzt? Úgy könyörögtem ki anyámnál,hogy a saját számláikat fizessék,mert kettőt én fizettem anyámnak,egyet apámnak (telefonszámláikat)
2015. szept. 3. 13:03
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

vágd el a szaros köldökzsinórt.

zsarolgassanak csak. majd mikor a halálukon lesznek, és rájönnek hogy elmarták a gyereküket, majd sajnálni fogják.

szard le őket olyan magasról hogy csattanjon!

2015. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Csak az marad, hogy örökre hátat fordítasz nekik. Máskülönben az egész életedet mérgezni fogják.
2015. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

A kommentjeid még inkább rávilágítanak, hogy te egy 30 éves gyerek vagy, de ez már messze nem a szülők hibája.


Szakadj le róluk vagy viseld el.

2015. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!