Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terherbe esnél egyedül...

Ha terherbe esnél egyedül felvállalnád 20 évesen a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 18:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
33%

Volt barátnőm 18 évesen esett teherbe..valami jött ment csövestől.. sulizott még..sosem volt semmi jövedelme..anyuka apuka házába megszülte a gyereket,ott él a mai napig!De becsülöm benne h nem vetette el!Imádja az egész családja!

20 éves csaj ismim is várandos,hol együttvan a gyermek apjával hol nem..ő sem dolgozott életében,most fejezte be a sulit...ő is felvállalja! Ő dolguk. Én nem vállaltam volna fel sőt még most sem! 25/N

2015. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
56%

POnt a minap beszélgettem ezt párommal. 20 éves vagyok, jelenleg külföldön dolgozok, és igen megtartanám. Borzalmasan nehéz lenne, de a következőt csinálnám:

-amint kiderült hogy tényleg terhes vagyok, egy ercet nem vesztegetnék tovább, nem maradnék tovább otthon

-minden papirt megcsináltatnék, egy nagyobb személyi kölcsönt vennék fel ahhoz hogy külfödlre utazzak (ahol jelenleg most vagyok)

-albérlet keresése, majd munkát keresnék

-lehető leghamarabb elkezdenék dolgozni és a lehető legtöbbet tenném félre később a baba érkezésére


Elfelejtettem mondani, apukát mindenképp gyerektartásra kötelezném.

2015. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. 20 évesen, és főleg egyedül, tuti nem.
2015. szept. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
megtartja a barátnőm ugy döntött
2015. szept. 3. 16:06
 35/37 anonim ***** válasza:
Mindjárt húsz leszek, és teljesen biztos vagyok benne, hogy nem tartanék meg most egy gyereket. Egyetemista vagyok, számomra a tanulás most nagyon fontos, és amúgy is, kb. ha meghallok egy gyerekvisongást a lakásunk közelében lévő játszótérről, agyvérzést kapok, nagyon utálom a gyerekeket. Igaz, én mindent meg is teszek azért, hogy ne legyen.
2015. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon örülök, hogy megtartja. Én is megtartanám. Biztos,hogy nehéz lesz, de az a kis élet már ott van a pocakjában. Minden jót kívánok nekik, kitartást, egészséget és szeretet. :)
2015. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
20 évesen nem.Később,úgy 30 körül igen.De akkor csak úgy!Mindenképp pasi nélkül vállalnék gyereket. Ha újrakezdhetném... Van kettő nekem,csak sajnos férjem is volt.Na ez hatalmas hiba volt.
2015. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!