Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terherbe esnél egyedül...

Ha terherbe esnél egyedül felvállalnád 20 évesen a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 18:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
20 évesen igen. Elmész dolgozni, fenntartod. De akkor nem lehet ott anyuci meg apuci. Legyél férfi/vagy nő.. és tartsad el magad.
2015. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Ha van fix jövedelmem,különálló életem,nem más nyakára szülnék,akkor igen.Nekem 20 évesen már ezek megvoltak.
2015. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
8%
Te most magadról irsz? Az a gondod hogy 20 éves vagy és teherbe estél, de nem tudod mit csinálj .
2015. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
nem én hanem a barátnőm
2015. szept. 2. 18:35
 5/37 anonim ***** válasza:
33%
Igen, pont ennyi idős vagyok, bár nem vagyok terhes. Amennyiben véletlenül teherbe esnék megszülném, hacsak nem beteg. Nem hagynám ott az egyetemet (oda járok), levelezőn fejezném be. Mellette dolgoznék, amíg tudok. Megpróbálnám eltartani magunkat, de kérném átmenetileg a szüleim segítségét. Első gyereket biztos, hogy nem vetetnék el 20 évesen. Van egy családtagom, aki 24 évesen volt abortuszon, mert még élni akart. 2 év múlva megtalálta az igazit, akihez férjhez is ment. 12 éve próbál teherbe esni. Homeopátia, lombik, gyógyszerek... Semmi sem segít neki sajnos.
2015. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Tudatosan egyedül nem vállalnék gyereket soha.
2015. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

Igen. De ha az apja lelépne, kőkeményen bevasaltatnám rajta a gyerektartást.

A dolog előzménye: 15 éves korom óta tudom, hogy ha érettségi után teherbe esek, akkor megtartom, mert nem fogok egy embert a saját kényelmem érdekében megölni. Ezt minden partneremnek el is mondtam, így kockáztassanak. Ezek után jogos lenne az igényem.


Szerencsére nem csúszott be váratlanul, így az egész óvintézkedés felesleges volt :)

2015. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
24 éves vagyok, de nem vállaltam volna 20 évesen, hogy gyereket szüljek. A testvéremék megtették a párjával, és látom, hol kötöttek ki a nagy "önállóságukban" - a szüleim nyakán, a szüleim nevelik szinte a gyerekét. Egy 20 éves még legtöbbször gyerek, és sokkal kevesebb kivétel van ezalól, mint az ekorúak gondolják. A munkahely és a jövedelem sem biztosíték semmire, attól még érzelmileg, szellemileg lehet valaki éretlen a gyerekvállalásra. Úgyhogy semmi esetre nem vállalnék ennyi idősen gyereket és senki nem győzne meg az ellenkezőjéről.
2015. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, fel tudom-e nevelni.
2015. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%
En is minden krapeknak elmondtam, hogy ha ugy alakul, nem vetetem el a gyereket.
2015. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!