Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terherbe esnél egyedül...

Ha terherbe esnél egyedül felvállalnád 20 évesen a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 18:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
20%

mi a fenet erdemel meg egy gyerek /?//

ki fog halni a hulye magyar es tudjatok mit megerdemlitek

2015. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%
Igen, én már dolgoztam 20 évesen, bár otthon éltem. De örültek volna neki otthon is. Most már másfél éve próbálkozunk és nem jön össze :( Szóval így utólag meg még inkább vállalnám.
2015. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert férfi vagyok.
2015. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
26%
Hát először is meglepődtem volna hogy férfi létemre teherbe estem aztán meg valszeg elcsámpáztam volna kaparásra.
2015. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
74%
Kevés dolog kínosabb, mint mikor valaki humor nélkül viccel, aztán valaki más megismétli a humortalan viccet, azt hiszi, hogy átcsomagolta, de nem.
2015. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Érdekes, pont ma beszélgettem erről a kolléganőmmel. Szerinte első gyereket fiatalon vétek elvetetni, ezt már őseink is tudták. Nagy a kockázat. Ő már elvetetné, de ő már nem olyan fiatal. 23 évesen viszont úgy gondolom még most sem állnék rá kész. Szeretnék sokmindent megvalósitani, amihet mind pénz kell, dolgoznom kell. Párom is dolgozik, jól keres, stabil a kapcsolatunk, a szülők is segitenének, ha becsúszna, de én nem lennék oda ettől, sőt. Egyszerűen nem. Nem tudom el birnám e vetetni, lehet beindulának az anyai ösztönök vagy mittudomén, de jelenleg semmi esetre sem gondolom úgy, hogy párommal egy gyereket bevállalnék...nem hogy egyedül!!!
2015. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Egyrészt mert 20 évesen még sem pénz, sem lakás, sem semmi nincs. Másrészt meg egyedül....... Na és e kettő kombinációja pedig végleg felejtőssé teszi a dolgot.

Én házasságba 30 évesen sem merek bevállalni egy gyereket sem! Ebbe az országba? Ebbe a bizonytalanságba??

2015. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
33%
Megszülni,megszülném,de örökbe adnám,mert még ott nem tartok,hogy szüljek bárhova is.Habár már 21 éves vagyok.
2015. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi idősen szültem a lányom.

De egyedül nem vállaltam volna.

A húgom akkor kapott külön szobát, mikor elköltöztem. Azelőtt nyolc évig a szüleim szobájában lakott. Mellé szültem volna a lányom 10nmre?

Vagy anyaotthonba, ahol csak a gyerekről nem lopják le a pelust?

Örökbeadás? Bármennyire is nyomják a terhes nőknek a szép sallangot, társadalmilag az örökbeadók le vannak nézve. Kis közösségekben az infónénik percek alatt elterjesztik, hogy valaki "eldobta a gyerekét".

Aki pedig azt mondja, menjen dolgozni: a lányom csoporttársának az édesanyja vegyészmérnök. Jó munkahelye volt, de megszűnt. Két gyerek van, és 100ezerért robotol folyamatos műszakban. Csak úgy tudja megoldani, hogy két oldalról ott vannak a nagyik, illetve apuka, ha olyan műszakban van.

Én egy évig kerestem munkát (közben pár feketézés volt) mire találtam olyat, ami legalább bejelentett, igaz, csak négy órába (havi 250et meg ledolgoztam).

És ez nem Borsod, hanem Vas megye

2015. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem vállaltam volna 20 évesén, egyedül. Egy gyerek felnevelése sok pénzbe kerül.
2015. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!