Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terherbe esnél egyedül...

Ha terherbe esnél egyedül felvállalnád 20 évesen a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 18:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Egyedül elég komplikált teherbe esni. :D

Még nem tudom, hol leszek 2 év múlva, egyelőre azt mondom, hogy tudatosan nem vállalnék gyereket, de az is biztos, hogy soha nem vetetném el, ha mégis véletlenül becsúszna. Akár apával, akár apa nélkül. Habár a párom is szeretne már gyereket, szóval szerintem nem lépne le, dehát ki tudja, akkor meg így járt. Én már most jó anya lennék, szóval nem aggódom. Biztos nem kérnék segítséget a szüleimtől, mivel soha nem gondoskodtak rólam, miért tennék majd pont az unokájukkal.

18/L

2015. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%

HA lenne nekem/családomnak rá pénz.


15/L

2015. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem, soha!!
2015. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem, a gyereknek teljes családra, megfelelő életkörülményekre, érett, felelősségteljes szülőkre van szüksége, akiknek kibontakozott személyiségük van, és élettapasztalatuk.

És most kegyetlen leszek, én 24 éves vagyok, van párom, mindkettőnknek állása, de még így sem tartanánk meg, ha becsúszna. (De mindent megteszünk az ellen, hogy ne csússzon be). Egyszerűen nem állunk készen rá, a gyereknek nem ilyen szülőkre van szüksége.

2015. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
39%

12. vagyok.


Miért is pontoztatok le?

2015. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
44%
Semmiképp nem vetetném el, de átgondolnám az örökbeadás lehetőségét. 20 évesen mindenképp megbeszéltem volna a szüleimmel is a lehetőségeket, kilátásokat, meghallgattam volna a véleményüket és hogy miben tudnak és akarnak támogatni, miben nem.
2015. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
33%
#15: Mindenki le van pontozva... Ne törődj vele.
2015. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
86%
Mivel alapból nem akarok, sehány évesen nem vállalnám be.
2015. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem vállalnám be. Se pénzem, se munkám, se végzettségem sincs. Ha teherbe estem, akkor ugyan hol alkalmaznának, ha fél évvel később kijelentem, hogy bocs szülök? És míg otthon vagyok egy csecsemővel ki tart el minket? Nem, de én azon kevesek közé tartozom, aki nem szülne amúgy sem a semmire, hogy aztán a fókuszban rinyáljon 28 gyerekkel a háttérben, hogy éhezik...
2015. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%

Anyum is 20 évesen szült, de a szüleim terveztek... mondjuk addigra nagyjából megvolt mindenük. Jelenleg én vagyok 20 éves, együtt élek a párommal, de ha véletlen teherbe esnék, inkább elvetetném a GYEREK érdekében, mert nem tudnám megadni neki azt, amit érdemelne. Ha egyedül lennék, méginkább nem vállalnám, és nem önző vagyok, egyszerűen egyedül ennyi idősen borzasztó nehéz gyereket nevelni.

N/20

2015. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!