Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a Te legidegesítőbb szokáso...

Mi a Te legidegesítőbb szokásod, amin azért lehet mosolyogni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kezdem én a sort. Ritkán tv-zünk. Ha mégis, és én választom ki a filmet, akkor elvárom a családomtól, hogy időben a készülék elé telepedjenek. Le is ül mindenki, kezdődik a film. Ekkor pár percig nézzük a filmet, aztán kezdem a jövés-menést. Először kimegyek, behozok valami rágcsát. Pár perc múlva innivalót. Aztán a mosdóba kell mennem, mert hát ittam, és ugye...Ezt követően telefonálnom kell. Még teszek pár kört, ilyen-olyan indokkal. Ha valaki szóvá teszi, hogy hát én akartam tv-zni, akkor halálosan megsértődök. Mert hát tőlem nyugodtan szórakozhatnánk, csak hát ők nyüzsögnek folyton. Végül elvonulok a konyhába, és dúltan elkezdek palacsintát sütni. Számon kérni viszont nem tanácsos rajtam a dolgot, mert akkor kikérem magamnak!
2010. márc. 11. 18:51
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez rohadt jó sztori volt... még egy fél mosolyt sem ejtettem... ellenben az első hármon :D:D
2010. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Talán az,amikor tényleg csak úgy spontán vagyok.Van,hogy spontán,gondolkodás nélkül beszélek.Jókat szoktak nevetni rajta a szüleim.

A legjobb ez volt:

Már nem tudom mire mondtam,hogy egyszer volt kutyán Buda vásár.A szüleim meg csak nevettek.Én meg néztem és mondtam,hogy de hát ez egy mondás.Amikor anyámék elmondták,hogy mit mondtam leesett és én is nevettem:)

15/L

2010. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

én mindig pukizok! NŐ LÉTEMRE!

Ja, és az első 3 :)))9 XDXD, a kérdezőről viszont az lett a benyomásom, hogy egy konkvisztádor! ÉLJEN NAPÓLEON! :)

2010. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőn hármon én is hatalmasat röhögtem :D
2010. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudom:D Beleeszem a levesbe:D Persze kiskanállal és elmosom, de nem örülnek neki.Töröm a banánt, nem harapom:)Néha csikorgatom a fogam álmomban.
2010. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Én rágom a pudingot. Nem tudom miért. :) 23N
2010. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
állandóan szájfényeket vásárolok, azt hiszem különböző színűek, de tök egyformák és persze amikor a zsebemből előkapom időnként sokan megőrülnek..:)
2010. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek jók:D írjatok még
2010. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A "párod legidegesítőbb szokása" kérdés feltevője vagyok:)


önirónia? Az bőven van:D

Akkor jöjjön néhány dolog:

Szerintem a leges-legidegesítőbb dolog az az lehet, hogy sosem kiabálok, sosem ordítozok és nem beszélek csúnyán. HAnem szép csendesen úgy a lelkére beszélek, hogy nyomorultabbul érzi magát mintha kiabáltam volna...néha elvetem a sulykot, szerintem ez elég bosszantó...

Jajj:D most jut eszembe, egy este lefeküdtünk. Egyet bökkedett a párom, mire mondom, hogy "hű de romantikus vagy":D (nagyon fáradt voltam, hosszú nap volt, és már este késő volt...)aztán megtörtént a "dolog" rajtam lett volna a sor, a párom kiment wc-re s mire visszajött én már fél álomban voltam...elkeztem a dolgot, de belealudtam és horkolni kezdtem...reggel a párom tudtomra adta, hogy nem az volt "romantikus" amit ő csinált, sokkal inkább az amit én:))

Aztán szokásom a filmekbe belealudni:D hihetetlen tehetségem van bealudni:D

Aztán a párom lelkesen hoz mindenféle filmet (általában vígjátékot) hogy nézzük meg...általában a pihent vígjátékokon nem tudok vigyorogni, képes vagyok fapofával végignézni (egyébként meg van humorom, de az ilyen elvont vígjátékokat nem állhatom)...ilyenkor persze mindig besértődik, hogy nem tetszik a film, és a fejemhez vágja, hogy "neked csak a síró-bőgős romantikus melodrámák tettszenek":)

Aztán vannak dolgok amiket én mindig mindenkinél jobban tudok, tüzön vizen át...ilyenkor persze általában kiderül, hogy félre beszéltem:D dehát nekem kényszerem:D

s még sok sok minden van, csak így nem jut eszembe hirtelen:D

2010. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!