Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod inkább netezik, gép...

Párod inkább netezik, gép előtt ül órákig, mint sem veled legyen? Hogy bírod?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is ugyanaz van, mint az előttem válaszólónaál!:)

20L

2010. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
67%
A kérdező túl hisztis. Ha ez zavarja, tegyen róla, hogy ne a gép előtt üljön, pl vágjon neki egy striptease-t. Én biztos otthagynám a gépet...
2010. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Mi mind a ketten kockák vagyunk, úgyhogy külön gép és minden rendben.
2010. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Egymás mellett van a gépünk és az asztalunk, ha ő gépezik, akkor én is. Közben néha megöleljük egymást, megmasszíroz.
2010. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem gond - tényleg úgy van,ahogy az előzőek is irták - addig se kocsmázik,nőzik. Én ilyenkor nézhetem a sorozataimat, vagy én is netezek a másik gépen, vagy odabújok mellé és együtt böngészünk, vagy csak simán nézem,hogy megy neki a játék. Egy normális jól működő kapcsolatban ez megoldható és összeegyeztethető a többi dologgal - pl összebújás stb.
2010. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én is akkor netezek, mikor ő :)
2010. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nálunk ez gondot jelentene, illetve sértésnek venném, mivel ritkán (hetente-kéthetente) látjuk egymást...olyankor is előfordul, hogy netezik (netezek) de ez alig egy-két óra, olyankor is együtt vagyunk. VAgy míg tusolok, olvasok, tanulok stb...

2o-L

2010. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

heti 1 estét hajlandó rámszánni, de játszani jut minden héten 3-4 estéje

vannak ezenkívül is gondok, de többek közt ezért is tervezem hogy pár napon belül befejezem a kapcsolatot

nem hiszem hogy türnöm kellene, hogy pixel orkok-trollok fontosabbak legyenek nálam

2010. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Csak amiatt zavar, hogy ő 3-4 órát is ott ülhet, engem 30-35 perc után "elzavar" a saját gépemtől.

De már megtanultam ehhez is alkalmazkodni. Mikor nincs itthon, ráérek a gép előtt ülni, amikor ő hazaér, csinálok neki egy forró fürdőt, vacsit addig ő gépezik.


És az szokott zavarni, hogy mikor ő gépezik, és én elszundítok véletlenül, felébreszt hogy ez vagy az kell neki, ahelyett hogy kimenne és ő megtenné. De attól még imádom. :)

2010. márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

hazaér,leül gép elé,mig megcsinálom a kajáját,evés közben nézünk valamit,utána mig fürdök,addig netezik,de ennyi

melohelyén is gép előtt ül,igy otthon már csak azt nézi meg,ami melohelyen le van tiltva:D

inkább velem foglalkozik

2010. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!