Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod inkább netezik, gép...

Párod inkább netezik, gép előtt ül órákig, mint sem veled legyen? Hogy bírod?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ennyit megengedhet magának,nem a birtokom,vagy a tulajdonom,ő így lazít munka után.Sokkal jobb,mintha kocsmázna vagy nőzne.Tudom,hogy játszik,vagy netezik.Aztán feláll a gép elől,és együtt vagyunk.Néha nézi a sorozatát,akciófilmet,ilyesmi,addig meg én gépezek.Ha én nézem a sorozatomat,ő gépezik.Este együtt csinálunk kaját,mosogatunk,összebújunk,stb.Nálunk ez nem konfliktusforrás,viszont más dolgokon össze tudunk kapni. :-)
2010. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
En speciel nagyon jol! Fent van ilyenkor az irodaban, altalaban a youtube-on es CNN-en log. En addig lent felteszek valami pakolast, nezem a kedvenc sorozatom (amit o ugysem szeret), vagy olyan filmet nezek, amit o ugysem nezne meg. Szerintem kell mindenkinek idot forditania magara es o igy teszi meg. Viszont nem bulizik, iszik,...
2010. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
ha velem van nem érdekli a gép, csak akkor netezik ha én nem vagyok otthon
2010. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
93%

Nálunk inkább én netezek,és ülök órákig a gép előtt,amig a párom főz, vagy mosogat,vagy a sorozatait nézi. Aztán ha az én sorozatom következik,akkor cserélünk.

47/F

2010. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom kocka... 4éve is az volt mikor összejöttünk. Így szoktam meg... Mióta megszületett a lányunk sokat változott, de nekem sosem okozott gondot. Mikor ő laptopozik a kanapén akkor az ölébe fekszem stb.
2010. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Had netezzen. Vannak olyan dolgok amin együtt még jókat is nevetünk. Én is netezek. Mindig megegyezünk rajta.
2010. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Nehezen, de én is elfoglalom magam valamivel, vagy ha tényleg nem bírom, akkor felajánlom, hogy nézzünk együtt filmet, vagy az én sorozatomat, vagy menjünk ki sétálni, fotózni (ez a hobbink) akár este is, vagy sétáljunk el a Tiszáig, vagy főzzünk vacsorát, vagy menjünk egy éjjel-nappali tejivóba túrós palacsintáért, és többnyire örömmel belemegy. :) 22/L
2010. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
én is szeretek netezni, szóval nem bánom!!
2010. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Párom néha szokott netezni ilyenkor, de én kiakadok rajta. Tudom, h változtatnom kell :S Ja, és nekem nincs sorozatom :)
2010. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha hazajön este csak akkor tud netezni, az üzleti ügyeket intézni, mert egész nap úton van. Általában beszélgetünk közben, nem szokott zavarni. Hétvégén is van olyan, hogy játszik a gépen vagy netezik, hát na és. Én is szoktam eleget.
2010. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!