Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnéd tudni a jövöd? Ha...

Szeretnéd tudni a jövöd? Ha igen, miért igen, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

És még annyi, hogy tudtok nekem olyan filmet mondani ami a jövöbe tekintéssel foglalkozik? Mint pl A 9. kapu?

Köszönöm.


2010. márc. 10. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném tudni,de csak akkor,ha BIZTOS,hogy az fog történni. Akkor úgy alakítanám a életemet,és sokat tudnék változtatni rajta.
2010. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán,mert általában a jövő az a sors ami megvan írva,tehát nem tehetek ellene semmit,viszont ha én alakithatnám,tehát olyan jövő h rajtam múlik,akkor természetesen hogy lássam a hibáimat hogy mit ne kövessek el,szeretném látni!

21L

2010. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném tudni, mert bizonyára elkeserítene a tudat, hogy tudom mikor halok meg, és biztos kevésnek érezném az időt. Így azonban, hogy nem tudom mi lesz velem holnap, teljes szívből hálát tudok adni minden új napért.
2010. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretném tudni, mert lehet jó érzés lenne, vagy csak nyugtáznám igazam lett.
2010. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát...néha jó lenne, de azért nem akarom, mert kitudja mi fog történni és akkor minden nap azon izélnék, hogy úristen mikor fog megtörténni?!
2010. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ember kíváncsi, de a jelen helyzetben nem szeretném tudni előre, hogy mi fog történni. Talán még a jónak a reménye is jobb, mint a rossznak a tudása.
2010. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nagyon távoli jövőmet nem szeretném tudni, de mondjuk 1-2 évre előre jó lenne tudni mire számolhatok.

Egyébként onnantól kezdve, hogy meg tudtad mi lesz/lenne a közeljövődben (mondjuk egy jóstól), már magad is befolyásolni tudod, tehát úgy már nem is azt történik majd, amit jósoltak.

Filmet nem tudok...

2010. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Várok még.:)
2010. márc. 10. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék rá, főleg azért, mert mindent megtennék, hogy ne ügy alakuljanak a dolgok, ahogyan előre meg van írva...

Azt persze tegyük, hozzá, hogy az egész, szerintem egy nagy baromság, de ez csak az én saját véleményem.

2010. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Második az én nézetikrem.
2010. márc. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!