Ez most milyen?

Figyelt kérdés

A barátommal úgy döntöttünk hogy eljegyzést csinálunk.

Ez mind oké a szülei is örültek neki meg persze mi is nagyon de a nővére csak kifogást talált.

(100km lakik tőlük a férjével és két gyerekével)

Na vasárnap megyünk hozzájuk es barátom mondta hogy a nővére szeretné hogy részletesen mondjuk el mert akarunk eljegyzést.

És valahogy nem értem miért kell neki részletes beszámoló róla :D

Most félti a tesóját vagy mi?

hozzá teszem az előző barátnője csúnya átverte és öt bírja


2015. aug. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Senkinek nem tartoztok felelősséggel és magyarázkodással! Mit képzel a barátod nővére, ki ő, hogy számon kérjen titeket?
2015. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez az meg van neki a saját élete. nem tudom mert pont belém köt
2015. aug. 21. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen viszonyban van a nővérével? Ha nagyobb a korkülönbség, lehet csak nagyon védelmező szerepben érzi még magát a kistesójával kapcsolatban. Ha nem erről van szó, akkor unatkozik és úgyis mindent jobban tud, pl h nem kéne még házasodni, stb, stb. Én már a kérdését is helyből elhárítanám ha kezdene puhatolózni. Szeretjük egymást, azért kértem meg az én tündérkém kezét és kész. A többi része nem érdekel titeket és őt se érdekelje a ti ügyetek, főleg ha anno mikor ő házasodott, barátod se számoltatta el h most akkor mire fel kell esküvő..
2015. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, csak mosolyogj kedvesen és egyszerű, tömör mondatokban válaszolj a kérdéseire. De ha nincs kedved játszmázni, akkor meg is mondhatod neki nyíltan, hogy kib_@szottul semmi köze hozzá.
2015. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a korkülömbség 6év (közte és a férje közt 8év van)

vele a kapcsolatom olyan semmilyen.

nem sokszor vagyunk ott mert messze van és az idő sem engedi

2015. aug. 21. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Eszem megáll...9 évvel fiatalabb az öcsém, eszembe se jutott, hogy felséges színem elé idéztessem barátnőstül, beszámoltatandó, hogy hogyan képzelik ezt az eljegyzést (nő vagyok.):D Még úgy sem, hogy egyébként megvan a véleményem róla és a házasságukról, de ezt megtartottam magamnak.

Szerintem hagyd, hogy a vőlegényed beszéljen, csak a hozzád intézett kérdésekre válaszolj, mosolyogva, és csak annyit, amennyit meg akarsz osztani vele. Ha meg nagyon eleged van, mondd azt, hogy majd az öccsével megbeszélhetik a többit, te ennyit akartál mondani, szeretettel várod az eljegyzésen és az esküvőn is.

2015. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. aug. 22. 06:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!