Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Tesóm állandóan ordibál vele, nagyon csúnyán beszél hozzá(b*zdmeg, k*rva anyád(nem vicc!!!)) és szerintem ez borzalmas! anya szó nélküli tűri, már megszokta, a kedvenc kisfiától még ez sem baj... tesóm sose kér bocsánatot és mindig így beszél ha már kicsit idegbajos(szinte minden nap)


én sose szoktam vele kiabálni, sőt, veszekedni se szoktunk nagyon. de ma nagyon összevesztünk egy félreértésen, ment az ordibálás de kontroláltam magamat, de megsértődött és elvonult.mikor lenyugodtam olyan 30 perc múlva akkor odamentem megpusziltam megöleltem és bocsánatot kértem tőle. erre azt mondta hogy neki nem elég egy bocsánat amiért így kiabáltam vele (annak ellenére hogy csúnya szót nem mondtam csak hangos voltam)


Miért?


Az normális ha úgy fáj a szívem hogy majd meg szakad? Azt hiszem ez volt za utolsó bocsánatkérés a részemről egy jódarabig.. nagyott huppantam úgy érzem...

főleg hogy tesóm minden nap ordít vele ráadásul csúnya szavakat is... bocsánat fogalmát se ismeri...


teljesen tönkretesznek idegileg...


2010. márc. 9. 17:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

szegény :(


nagyon fáradt vagyok és tutira elaludnék ha lefeküdnék... meg akkor pár óra múlva úgyis jön és nem hagy békén vagy tesóm kezd el ordibálni...


előbb is mikor lementem bocsánatot kérni tesóm rögtön mondta hogy mivan nyalizol anyának?


bárcsak levegőnek néznének és békénhagynának...

2010. márc. 9. 18:07
 12/20 anonim válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi h ehhez mit szól az apukád? Mert a fiú megnevelése általában az apa dolga. Én is néha veszekszem anyukámmal, de soha nem mondanék(mondhatnék) neki ilyen csúnyákat.
2010. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nálunk is dettó ugyan ez a helyzet bár sokkal gyengébb módon. A hugom úgy beszél a családdal, mint a kutyával. Én bezzeg ha kicsit felemelt hangon megszólalok muter egyből lekezel, hogy ne legyek paraszt, mert még lehet rossz helyzetben. Nekem, mint bátynak annyival rosszabb, hogy 19 éves léttemre kések 10 percet, mert mondjuk elmentem meginni egy sört, de elnéztem az időtt akkor fatertól kapom az ívet, mert már majdnem a rendőrséget hívták. Szóval kitartás ilyen az ha van egy tesód...
2010. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

apukám általában kimarad ezekből a dolgokból...

ő most rendes volt velem de ő is eltűri hogy tesóm nagyon csúnyán beszéljen velük...

2010. márc. 9. 18:36
 15/20 anonim válasza:
18:26 Nekem ugyan ez van, csak fordítva, itt én vagyok a fiatalabb. Apukám szerencsére rendes velem, muterom szokott folyton szekálni, de nem haragszom rá, mert ahogy itt is írták valszeg attól fél h engem is félrenevel mint a bátyámat.
2010. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
18:26-os vagyok. Még annyit, hogy ezzel a módszerrel nem dicsekszek meg nem is ajánlom senkinek, de egy kézfejjel adott saller enyhíti a gondokat. Ugyanis egyszer annyira feldűhíett a hugom, hogy olyat levertem neki, hogy megsajnáltam. Na akkor kb 2 napra meghúzta magát.
2010. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Nagyon okos voltál! kérj is mindig bocsánatot és ne neheztelj rá! Ő a te anyukád, a legjobb dolog, amit egy ember kaphat, bármilyen is. Te választottad, amikor abba a családba születtél. ha a tesód ilyen buta vele, te légy okos és szeresd.oLYAN JÓ ÉRZÉS ELNÉZŐNEK, SZERETETTELINEK LENNI! A SZERETET A LEGNAGYOBB ERŐKET MOZGATJA MEG A FÖLDÖN, AKI TUD SZERETNI ELÉRHET BÁRMIT ÉS A LEGNAGYOBB KINCS AZ ÖVÉ!
2010. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, de nem könnyű minden helyzetben odabújni egy olyan emberhez, aki érezteti veled, hogy megsértetted, és azért sem hajlandó engesztelődni. Ez nálunk régebben volt divat, amikor még a szüleim együtt éltek, és többnyire egyesített erővel támadtak minden apró, jelentéktelen dolog miatt. Amióta anyával élek, könnyebben kibékülünk, sőt, kijelenthetem, hogy vita is csak elvétve támad köztünk. Fontos volt az a felismerés, hogy ne neki(k) akarjak megfelelni, hanem elsősorban a saját lelki békémet helyezzem előtérbe, emellett viszont mutassam ki, hogy szeretem őket. Tudnod/érezned kell, hogy szeret ő téged a maga módján, még ha nem is utal erre minden jel. Anyára kezdek úgy tekinteni, mint az egyik legjobb barátnőmre, meg merek osztani vele mindent, és mindketten a szívünkön viseljük egymás problémáit. Amióta érzi, hogy teljesen nyílt vagyok előtte és nem tartok tőle semmilyen téren, ő is megértőbben áll hozzám. Az a baj, hogy nagyon sok tehet nehezedik az anyukák vállára, és ezért nem mindig jutnak el odáig, hogy feltétlen szeretetüket kimutassák a lányuk/fiuk iránt. Ha ezt megértjük, azt biztosan meg fogják érezni rajtunk, és ez egy hatalmas lépést jelent a változtatás útján.

21/L

2010. márc. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
* teher
2010. márc. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hasznosak voltak a válaszaitok, köszönöm szépen! Picit máshogy látom a helyzetet már:)


Szerencsére úgytűnik hogy megoldódott a gond.. legalábbis már csak picit érzem h feszélyezett volt a helyzet..


pár nap és elfelejtjük remélem.


köszönöm a támogatást :)


sziasztok

2010. márc. 10. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!