Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Tesóm állandóan ordibál vele, nagyon csúnyán beszél hozzá(b*zdmeg, k*rva anyád(nem vicc!!!)) és szerintem ez borzalmas! anya szó nélküli tűri, már megszokta, a kedvenc kisfiától még ez sem baj... tesóm sose kér bocsánatot és mindig így beszél ha már kicsit idegbajos(szinte minden nap)


én sose szoktam vele kiabálni, sőt, veszekedni se szoktunk nagyon. de ma nagyon összevesztünk egy félreértésen, ment az ordibálás de kontroláltam magamat, de megsértődött és elvonult.mikor lenyugodtam olyan 30 perc múlva akkor odamentem megpusziltam megöleltem és bocsánatot kértem tőle. erre azt mondta hogy neki nem elég egy bocsánat amiért így kiabáltam vele (annak ellenére hogy csúnya szót nem mondtam csak hangos voltam)


Miért?


Az normális ha úgy fáj a szívem hogy majd meg szakad? Azt hiszem ez volt za utolsó bocsánatkérés a részemről egy jódarabig.. nagyott huppantam úgy érzem...

főleg hogy tesóm minden nap ordít vele ráadásul csúnya szavakat is... bocsánat fogalmát se ismeri...


teljesen tönkretesznek idegileg...


2010. márc. 9. 17:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

az a rossz hogy most is sírok mert nagyon rosszul esik ez és nem tudok koncentrálni a tanulásra pedig holnap fontos TZ-t írok + dolgozatot...


szerintetek hogy ne gondoljak erre?


miért nem fogadta el az őszinte bocsánatkérésemet?


úgy elmennék pár órára bicajozni vagy levegőzni de nem tehetem mert tanulnom kéne de nem tudok...

most is netezek ahelyett hogy tanulnék de nem megy.. micsináljak?

2010. márc. 9. 17:30
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én megértelek. Valószínű azért, mert ugyebár a bátyád nap mint nap megbántja, és ezt tőled nem várta volna, lehet ez esett neki rosszul. Írtad, hogy már bocsánatot kértél. Légy vele nagyon kedves, segíts, és ha pár nap múlva is ilyen, mondd meg, hogy te tényleg nagyon sajnálod, és ne haragudjon rád.Mást nem tudok..
2010. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Háát...:/ Én is tapasztaltam már, hogy anya jobban szereti az öcsémet mint engem vagy a húgom...De nekem mindig megbocsát, néha csak később de akkor is. Szerintem várj egy kicsit, menj oda hozzá megint majd, vagy vegyél neki csokit. =)
2010. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha tudnád,én is ismerek olyan családot,ahol az egyik gyerek úgy szól az anyjához,hogy ,,mi bajod van?",lehülyézi,meg rákiabál,ha belebotlik,hogy ,,miért nem lehet vigyázni?",a másik meg ha felemeli a hangját,már modortalan bunkó.Az anyjuk meg birka módjára tűr.Az egyik gyereknek mindent szabad,a másiknak semmit.

Tudod,ez azért van,mert belül ő maga is jól tudja,hogy elrontotta kisfia nevelését,és most Rajtad akar kompenzálni.Ezzel sajnos együtt kell élned,sajnálom.

2010. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mérgemben én is csúnyán beszéltem mamámmal. Egész este nem szólt hozzám sírva mentem oda, hogy ne haragudjon rám. Persze mérges volt, de megbékélt.17 31 es vagyok. (Remélem megoldódik)
2010. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád a testvéredet már nem veszi komolyan.
2010. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan már őt is bántja, hogy ezt mondta neked. :) És azért nem tűrte neked szó nélkül, mert ezek szerint tőled nem várta. Próbálj meg megint beszélni vele, ha nem megy írj egy sms-t. És én olyat írnék bele, hogy te többet nem tehetsz, és szeretnéd, ha segítene tanulni. :) (persze, ha anyud vevő erre, hogy segítsen tanulni.)
2010. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát nem hiszem hogy akarna nekem segíteni tanulni, ugyanis tesóm hülye és vele foglalkozik.. én amúgy is egyedül szeretek mert ehhez szoktam hozzá. :)


csak kicsordul a könny a szememből amikor hallom hogy most is olyan kedvesen hívta magához h gyere mutatok vmit kisfiam...


elhiszem hogy tőlem nem várta el de nekem volt igazam és ráadásul ennek ellenére mégis bocsánatot kértem pedig ő hibázott de én ezzel nem törődtem.


nemtudom mikor bántottak meg utoljára ennyire... sztem soha nem volt még ilyen hogy valaki visszautasítsa a báncsatkérésemet.. nagyon pocsék érzés :(:'(

és úgy érzem hogy feleslegesen vagyok és tudom hogy a holnapi dogák is szarok lesznek mer nem tudok koncentrálni és emiatt is csak le fog szidni...


bárcsak lenne valaki aki megvigasztalna...

2010. márc. 9. 17:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj le pihenni kicsit, attól talán megnyugszol, édesanyád biztos rájön, hogy nincs igaza, de ha fel vagy bosszantva, úgy nem lehet tanulni.

Én anyukám mindig azt csinálja, amíg tanulok, hogy 3 percenként beront a szobámba, és ordibál, hogy tanuljak, mert nem hiszi el, hogy tanulok, pedig tanulok, és nagyon felbosszant, hogy ki-be járkál annyira, hogy nem tudok koncentrálni, és ordibál, miatta kapok folyton rossz jegyeket =(

2010. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!