Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy Ő keressen...

Mit tegyek, hogy Ő keressen engem, ha én vagyok a nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tegyek?

10 év után, 3 gyermekkel 1 éve külön mentem az élettársamtól.

1 hete találkoztunk és azt mondta, hogy béküljünk ki és folytassuk, de csak szeptembertől, mert új melót keres és le kell zárnia az albérletet is. Én bele egyeztem, de kértem addig tartsunk kapcsolatot. Azóta küldtem sms-t és nem válaszolt.

A 10 évből kb. 6 év alatt végig azt éreztem, hogy én nő létemre tartom össze az egész családot és ebbe fáradtam bele.

Nekem az 1 év alatt nem volt senkim, mert mindenkiben Őt kerestem volna. Neki volt kapcsolata mással.

1 évvel ezelőtt mindenki azt tanácsolta, hogy várjam meg, amíg ő keres és ez sajnos az 1 év alatt egyszer sem történt meg.

Mit tegyek, hogy Ő keressen???



2015. aug. 10. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Messze nem ő az igazi. Szerintem sem.
2015. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes, hogy itt mennyien tudják, ki a kérdezőnek az igazi. Aki feltehetően szerelmes, ezért talán jobban tudja.

Kérdező, jelezd neki, hogy várod, hogy keressen, szeretnél vele élni.

"azt mondta, hogy béküljünk ki és folytassuk, de csak szeptembertől" - valószínű több mindent kell lezárnia, de a szeptember már nincs messze.

2015. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

miért akar visszamenni hozzád?csak én érzem úgy a leírás alapján,hogy a lakhatás miatt? hiszen ha tényleg hiányoznál neki és veled szeretne lenni akkor már összejött volna veled mégha költözni nem is tud.tuti hogy nem a lakás miatt?

mert ha igen akkor küldd el a pcsába. a gyerekeknek se jó ha megörülnek,hogy újra együtt aztán megint külön mentek.

te tudod,ennyi infóból nehéz megérteni.de most ha azon a 2-3 héten amíg nem zárta le az albérletet,ha addig nem keres akkor ne fogadd vissza!!nem is szeret igazán.ha szeretne akkor madarat lehetne vele fogatni,hogy végre újra együtt vagytok.de ő még az smsre se válaszol,nemhogy keresne...

2015. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Nehogy újrakezd vele.

Szerinted mennyire akarhat téged, ha egy sms-re nem tud válaszolni?

Sose fog érted teperni.

Persze benyögte, hogy béküljetek ki, mert kényelmes lenne neki családban élni, főleg így, hogy munkája sincs, és az albérletből is el kell jönnie.

Na vajon miért nem tud most visszamenni hozzád? Tőled nem tudna munkát keresni?

Ne legyél buta. Próbálkozik biztosan más csajokkal. Aki jobb partinak bizonyul, ahhoz fog költözni, amikor kidobják az albérletből. Ha nem jön össze a másik csajjal, akkor majd megy hozzád. Kell ez neked?

2015. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Keress mást akkor rögtön keresni fog..az mindent elárul,hogy még egy smsre sem kaptál választ.

Ha visszafogadod újra boldogtalan leszel,sőt még lehet jobban mert ott a törés.És a gyerekeknek is rossz példa ha azt lássák,hogy boldogtalan a szűlő még is együtt vannak.Mert így felnőt korában kb úgyanilyen kapcsolatban fog élni

2015. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%
Verd ki a fejedből még a gondolatot is, hogy újra kezdj akármit ezzel az emberrel, aki csak az erődet és energiádat szívja el, kihasznál, lemerít, mint egy rossz akkut. Teljesen jogos, hogy úgy érzed: belefáradtál ebbe. Még ő szab feltételeket! - aki belőled élt, majd amikor megelégelted a parazitizmusát és végre elhagytad őt, azonnal másik kapcsolatot keresett. Mit tégy, hogy ő keressen? Semmit, az Istenért: hagyd, ahol van, akivel van. Hogy érezheted "igazinak" azt, aki semmire nem tartott, mindent egyedül rád terhelt - és most még diktálni is akar?! Ugyanmár...
2015. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ertem, miert hianyzik neked. Az en baratom fantasztikus, megis azt erzem, hogyha elhanyagolna engem is, magat is es szemet lenne, nem tudnek tole elszakadni, es mindig nagyon hianyozna. Ugyhogy remelem, hogy soha nem fog rossz iranyba valtozni... Lehet, hogy tarsfuggo vagy. Foleg, ha o volt az elso parkapcsolatod, meg amiatt is, hogy 10 evig voltatok egyutt, es szokatlan erzes egyedul lenni. A helyedben beszelnek egy szakemberrel, amugy meg hagynam ezt a szar alakot. Nagy O a fenet...

Gondolj bele az o helyzetebe. A volt-felesege teper utana, ami azt jelenti, hogy ha akarmikor bajba kerul, meg mindig lehet veled, kap szallast es teljes ellatast, te meg vegtelenul boldog is lennel, hogy befogadhatod. Nem kell erolkodnie, es akarkivel jarhat idokozben, foleg, hogy neked uj baratod sincs. Valoszinuleg erzi, hogy bajban lesz anyagilag, ezert akarja "ujrakezdeni". A gyerekek meg ugy nonek fel, hogy azt latjak, hogy az anyuka csak gurcol, es neha kidobja a lusta es felelotlen apukat. Akit aztan mindig visszafogad, mert nem tud nelkule elni.

2015. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!