Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha beszélgetek egy fiúval és...

Ha beszélgetek egy fiúval és már nem tudok mit írni az adott témához ezért abbamarad aznapra, ráírhatok másnap valami átlagos dolgot mint például hogy milyen napja volt, vagy várjam meg, hogy ő keressen engem?

Figyelt kérdés
Én írtam utoljára, de csak valami olyasmit hogy "az jó", lehet hogy azt gondolja hogy nem akartam már vele tovább beszélni vagy valami?
2015. ápr. 23. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Keresd!
2015. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szabad országban élünk, azt teszel amit szeretnél. Egyébként mire reagáltál úgy?
2015. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minek várnál, ha akarsz vele beszélgetni?
2015. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős, sokszor van így vége egy beszélgetésnek egy lánnyal.:) Van, hogy kifogyunk a mondandóból, s bár szeretnék még beszélni vele, de nem tudok már mit írni, nagyon sok mindent tudok róla, rengeteget írtunk már szinte mindenféléről beszéltünk. Azért éjjel egy Jó éjszakát szoktunk írni, de ennyi.:)

Persze, írhatsz rá. Miért ne írhatnál neki?

2015. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném zavarni vagy ha azt gondolná hogy na de jó már megint ez a csaj vagy bármi...
2015. ápr. 23. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor majd letilt, ha ilyen problémái vannak.
2015. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!