Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a "csúnyább...

Miért van az, hogy a "csúnyább/átlagos" lányok is olyan magasan hordják az orrukat?

Figyelt kérdés
A csúnyábbat nem úgy értettem,hogy csúnya csak ugye most a bombázó csajok a menők.Csak azt vettem észre,hogy a mai nem bombázó lányok is olyan nagy igényűek+magasan hordják az orrukat,én nekem pl egy lánynak az arca amit meg nézek először,de test kinézete az meg független ha tetszik az arca lehet vékony vagy vastag csaj is.Bár eddig még csak telt vagy duci barátnőim voltak,és az a fura pl a duci lányokat sem pocskondiázom,de mégis jobban vonzódnak a bunkókhoz,ráadásul nagy csajozós sem vagyok,hanem hűséges de mégsem kell nekik ez a dolog.Régen emlékszem a teltebb/ducibb csajoknak nagyon jól esett ha valaki komolyan törődött velük,egy szép szótól el olvadtak,most meg akkora arcuk lett,hogy ez szomorú,hogy ide jutott a világ.
2015. ápr. 17. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:

mert elterjesztették a nők között, h már nem a szépség a fontos, hanem a természetesség... a sok hülye majom férfi is ezt mondogatja... csak h bejussanak vmi alacosny egoju nő bugyijába... közben maguknak ártanak ezzel a képmutató dumával! ugyan kinek kell a természetesség ha ott van vele szemben egy bombázó 10/10es csaj? max egy két dolog mű rajta. egy kis smink, az még jól is néz ki, ha nem viszi túlzásba. mióta lett lenézendő dolog ha egy csajnak full jó teste van, lapos has, feszes fenék? a sportosság még jót is tesz.


sajna manapság ezeket az igényes csajokat már divat lett lenézni plázacicázni és előtérbe kerülnek a ronda, igénytelen nők. persze, hogy fennhordják az orrukat, ha a csapból is az folyik, hogy a férfiaknak ők kellenek.


mondjuk attól még ezek a csajok ugyanúgy beszívják, a magas egojukat, és mindig akőbunkókat fogják ki. akik azért az első jobb csajért dobják is őket.

2015. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért ne csúnyázd le a nőket,a szépség relatív dolog nemmindenkinek tetszhet ugyan az,egy duci nő is ugyan olyan szép legalább is nekem,mint másnak egy bombázó,csak tényleg ez fáj,hogy rá sem szarnak az emberre,pedig normális hűséges srác vagyok sosem voltam csajozós sem.
2015. ápr. 17. 20:15
 3/12 anonim válasza:
Hat a nagykepuseg talan , vagyis nalunk ,, en vagyok a legmagasabb legvekonyabb es mindenki kivulalo szerint a legcsinibb , megis nagyob bizalomhianyos vagyok , de azert kibeszelnek a semmit nem ero emberek es ezzel ugy gondoljak megalaztak meg felek toluk kozbe nem csak tartom magas olyannak h nem allok le veluk :DD 14l
2015. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Utolso vagyok , bocsi a helyesirasert xd
2015. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

pont ezért. mert ilyeneket mondasz nekik (is) h a duci lány, meg az elhanyagolt lány is ugyanolyan szép, legalábbis neked. persze h megnő az egojuk! tudod ez a kereslet kínálat elve. a nőknek továbbra is az számít, h a férfi gazdag legyen és jóképű, mert ez a társadalmi ideál. viszont a férfiak könnyebben elgyengülnek és a p . náért cserébe egekig magasztalják az amúgy tök átlagos csajokat, csak h bejussanak a bugyijába, mondanom se kell, ezzel megugrik a kereslet, és ezzel ők is tisztában vannak...


sajnos az egész dolog biológiai eredetű lévén a nők jobban bírják szex nélkül illetve nekik nem annyira fontos a férfiak viszont egy gyors szex reményében simán bevállalnak egy átlagos/átlagon aluli csajt is, csak legyen valaki... most persze tisztelet a kivételnek de a nagy többség így működik...


aztán jött ez a baromság h a nőknek már nem kell jól kinézni csak legyenek természetesek, még jó h nem szőrös hónaljjal mászkálnak, a férfi ideál meg továbbra is a gazdag öltönyös f. szi a BMW-ben. Ismerős? Elég megnézni hozzá a reklámokat (ugye a feministák kiharcolták, hogy ne legyen túl sok modell alkatú nő a reklámokban, egy csomó mindent mostmár dagadt nőkkel reklámoznak, a férfiaknak nincs ilyne érdekvédő szervezetük). Vagy mondjuk elég megnézni a nagy sláger szürke 50 árnyalatát, ott is az igénytelen, szürke átlagos kiscsaj a nagymenő öltönyös pacákkal jön össze és még egy kis verést is elvisel ezért. (Mondjuk nem olvastam/láttam szal javítsatok ki ha tévedek). De összességében a mai világkép egyértelműen ez: jóképű öltönyös gazdag férfiak és átlagos, igénytelen nők.

2015. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 12:21


Figyelj én nem a P....náért dicsérek egy nőt ha dicsérek,hanem mert szeretem,én nem nőket akarok megszerezni,csak egy nőt szeretnék aki a barátnőm,és a barátnőmet meg had dicsérjem már,egyébként nem nagyon dicsérgetek senkit sem,hogy el szájon az agya mert nem nagyon van kit.

2015. ápr. 18. 13:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a nők jobban bírják szex nélkül dolog,nekem meg az általánosításokból van elegem,mert ez is az,tudok olyan nőt aki 1 napig alig bírja ki szex nélkül,sőt nem is egy nőt,de tudok olyan srácot is aki meg úgy van,ha van van ha nincs nincs el van így is úgy is.
2015. ápr. 18. 13:16
 8/12 A kérdező kommentje:
A természetesség alatt nem azt értik a nőknél,hogy legyen szőrös a lába vagy hónalja,hanem azt hogy mondjuk ne egy kiló smink legyen rajta,vagy hogy ne legyen mű nő,de én is jobban szeretem a természetes nőket,és a csúnyábbat nem úgy értem,hogy csúnya mert csúnya ember nincs csak mindenki nem tetszhet mindenkinek.Nekem pl egy duci lány szép arccal sokkal szebb mint bármelyik "bombázó" agyonistenített nő.
2015. ápr. 18. 13:18
 9/12 A kérdező kommentje:
A mai világképre rá lehet sok mindent aggatni,de én meg azt látom,még mindig csak a cicababák alias bombázók lehetnek a jó csajok,basszus emberek vagyunk mindannyian ugyan annyit érünk ha "szebbek ha csúnyábbak" vagyunk agyi szinten meg a szépség nem biztosíték pl semmire sem,ugyan úgy egy bomba csajt is meg fektethet egy hülye ostoba férfi mint fordítva ugyan ez.Én csak egy normális hozzám illő barátnőre vágyom,csak már nem tudom hol keressem/létezik e még ilyen/vagy meg sem született.
2015. ápr. 18. 13:22
 10/12 anonim válasza:

"Figyelj én nem a P....náért dicsérek egy nőt ha dicsérek,hanem mert szeretem"


írtam is, h tisztelet a kivételnek


"nekem meg az általánosításokból van elegem"

"Miért van az, hogy a "csúnyább/átlagos" lányOK is olyan magasan hordják az orrukat?" "Csak azt vettem észre,hogy a mai nem bombázó lányOK is olyan nagy igényűek" Többesszám. Általánosítás. Csak én érzem ambivalensnek ezt a kijelentést és a kérdeed leírását?


A világ a nagy számok törvénye alapján működik. akár szereted az általánosítást, akár nem, valamit kezdeni kell velük. Az intelligencia az, amikor az általánosításokat beépíted a viselkedésedbe, hiszen csak így maradhatsz életben. Pl. lehet h általánosítás h a fekete lesötétített Audiban az a két kopasz tag, alvilági ember, mert tökre lehet, h ők a 100ból az 1 akik nem, mégis jól jön ha az életben maradás a cél.

Ha csajt akarsz, akkoris kénytelen vagy a sztereotípiák szerint gondolkodni. Az már egy mást éma, h ha esetleg ellenkező dolgot találsz a sztereotípiáddal szemben, azt tudd kezelni normálisan.


"gyan úgy egy bomba csajt is meg fektethet egy hülye ostoba férfi mint fordítva ugyan ez" nyilván a statisztikáink egyikünknek sem túl reprezentatívak, de én még nem láttam ilyet. hacsaknem gazdag volt a férfi, ami mondjuk ritka, az ostobák közt.


",hanem azt hogy mondjuk ne egy kiló smink legyen rajta,vagy hogy ne legyen mű nő,de én is jobban szeretem a természetes nőket"


az a baj h sminkkel még egy alapból szép lány is ezerszer jobban néz ki vele (persze túlzásba is lehet vinni, de nem az agyonsminkelt, ízléstelen vakolatra gondolok, hanem igényes sminkre, szolid műköröm stb, elegáns, nőies, feszülős ruha, szép frizura) , így a sminkeletlen szép lány már csak az átlagos kategória.

csak ő ezt nem tudja, mert azt hiszi h a szépség már minden, ezért fennhordja az orrát, pedig igényesség és stílus meg nőiesség is van a világon, csak az mondjuk a 30 év alatti nőket nemigazán érdekli.

2015. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!