Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a "csúnyább...

Miért van az, hogy a "csúnyább/átlagos" lányok is olyan magasan hordják az orrukat?

Figyelt kérdés
A csúnyábbat nem úgy értettem,hogy csúnya csak ugye most a bombázó csajok a menők.Csak azt vettem észre,hogy a mai nem bombázó lányok is olyan nagy igényűek+magasan hordják az orrukat,én nekem pl egy lánynak az arca amit meg nézek először,de test kinézete az meg független ha tetszik az arca lehet vékony vagy vastag csaj is.Bár eddig még csak telt vagy duci barátnőim voltak,és az a fura pl a duci lányokat sem pocskondiázom,de mégis jobban vonzódnak a bunkókhoz,ráadásul nagy csajozós sem vagyok,hanem hűséges de mégsem kell nekik ez a dolog.Régen emlékszem a teltebb/ducibb csajoknak nagyon jól esett ha valaki komolyan törődött velük,egy szép szótól el olvadtak,most meg akkora arcuk lett,hogy ez szomorú,hogy ide jutott a világ.
2015. ápr. 17. 19:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ma 15:51



Én már láttam nem is egyszer,nem minden bomba csajt a pénz motivál,de most nem kezdek itt agyi dolgokat írni meg ilyesmit,de az ismerősöm nem nagy szám külsőleg sőt még csak nem is gazdag és nem egy bomba csajt fektetett meg,szóval a butus bomba csajokat be lehet pénz nélkül is cserkészni.

2015. ápr. 18. 19:17
 12/12 A kérdező kommentje:
Figyelj értelek én hogy egy smink dob egy emberen,de én jobban szeretem akkor is ha minimális az a smink vagy nincs is,de az utóbbi sajnos nem létezik,nekem nem olyan nő kell aki nem önmaga mert a smink teszi külsőleg olyanná mint amilyen smink nélkül sosem lesz,nekem az az ember kell aki a smink alatt rejtőzik,de ne rejtőzzön semmi alá sem.A smink az csak egy álca amilyen valaki szeretne lenni de ha bele gondol az ember ha egy lány így szebnek tűnik az nem is önmaga csak egy állarc.
2015. ápr. 18. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!