Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem vagy majd ő keressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy majd ő keressen engem?

Figyelt kérdés
Randi, elvoltunk 2 órát, aztán haza hozott. A végén nem mondta, hogy beszélünk-e még vagy sem, sőt szinte semmit, adott két puszit, aztán elhajtott. Már azon vagyok, hogy ráírjak, ez mi volt? Persze nem fogok. De most várjak az ilyenre, vagy írjak neki annyit, hogy jó éjt???
2013. júl. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
the world first problem
2013. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez ma volt? Ha igen, akkor mit aggódsz, majd ír holnap. Ha holnap sem ír, akkor meg felejtős vagy neki.
2013. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
YOLO
2013. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha 2 óra alatt nem jutottatok el a szexig, akkor mit vársz???
2013. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
randiztunk, nem szex miatt találkoztunk.
2013. júl. 21. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem nem arról szól, hogy szanaszét dugják egymást, kedves előttem válaszoló! -.-
2013. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Két különböző nemű ember mi a francért keres kapcsolatot egymással? :-P Nőjetek már fel!

Egy barátommal lakunk együtt, közös a háztartás, nem balhézunk a konyhapénzen és a takarításon, nem zavarja, ha hangosan fingok, tök jól elvagyunk, bulizunk, eljárunk szórakozni, nem baszogatjuk egymást, ha a másiknak sörszagú a lehelete, vagy ha éppen leül meccset nézni ...

Vajon ez mellett miért keressük a női társaságot? Miért kell egy másik nemű "társ"? Mindenben tekintetben nagyon jól elvagyunk ... Egyedül a szex amit a másik nem ad és a fentiekhez képest azt is általában kompromisszumokkal ...

Szerinted, ha egy fiú és egy lány randizik, az miért van?

2013. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hány éves vagy 64%-os? És a te szüleid hogyan jöttek össze? Őszintén sajnálom hogy ilyen a felfogásod, neked egy guminő is elég lenne.
2013. júl. 21. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
39 éves 3 gyerekes családapa vagyok :-P
2013. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajon egy egyszerű tényközlés, miért 0%-ban hasznos? IQ fighter lepontozók? :-P
2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!