Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az milyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen ha valaki évente egy napot szán arra, hogy párt keressen magának társkeresőn?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Mission Impossible....
2013. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb,mint,hogy ha csak február 29-én tenné.
2013. febr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egy nap is sok.:)

Türelmem 0.:D

2013. febr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1: Már akinek. :D


Kérdésre: Akinél benne van a pakliban, hogy ez sikerüljön, annak nincs szüksége társkeresőre.

2013. febr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Simán jó, felraksz egy frankó képet, beállítod az email értesítőt üzenet vagy kérelem esetén, és fel se kell lépned. Az interneten üzengetés az kamu dolog, csinálják olyanok akiknek van idejük. A legkorrektebb az, ha egyből telefonos beszélgetés van, onnan a legkönnyebb megítélni valakit.
2013. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az illető csak egyetlen napra regisztrál be és 24 óra múlva törli onnan magát.
2013. febr. 19. 02:03
 7/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hát, joga van hozzá.
2013. febr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tévedés ne essék,egyébként első vagyok! Én csak ilyen helyen ismerkedek,de nagyon nagy mák kell ahhoz,hogy egy nap alatt találd meg az igazit,de hogy szimpit találj egy nap alatt arra is kicsi az esély! Türelem,türelem és türelem kell hozzá:)!
2013. febr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát meggondolta magát...:D

Én is voltam már így... Ááh ez nem az én terepem.

2013. febr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor most kapaszkodj meg. Én évente 0 napot szánok rá!
2013. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!