Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy Ő keressen...

Mit tegyek, hogy Ő keressen engem, ha én vagyok a nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tegyek?

10 év után, 3 gyermekkel 1 éve külön mentem az élettársamtól.

1 hete találkoztunk és azt mondta, hogy béküljünk ki és folytassuk, de csak szeptembertől, mert új melót keres és le kell zárnia az albérletet is. Én bele egyeztem, de kértem addig tartsunk kapcsolatot. Azóta küldtem sms-t és nem válaszolt.

A 10 évből kb. 6 év alatt végig azt éreztem, hogy én nő létemre tartom össze az egész családot és ebbe fáradtam bele.

Nekem az 1 év alatt nem volt senkim, mert mindenkiben Őt kerestem volna. Neki volt kapcsolata mással.

1 évvel ezelőtt mindenki azt tanácsolta, hogy várjam meg, amíg ő keres és ez sajnos az 1 év alatt egyszer sem történt meg.

Mit tegyek, hogy Ő keressen???



2015. aug. 10. 22:31
1 2
 1/17 Argloss ***** válasza:
78%

Ez az ember csak akkor keresne téged, ha te tartanád el. Azt gondolom, hogy nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.

Én azt tanácsolom neked, hogy felejtsd el ezt az embert vagy fogadd el, hogy csak praktikus okokból van veled, nem pedig bármiféle érzelem miatt.

2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd a pinyóba, várd meg, amíg tényleg ő keres. Ha kellenél neki, már visszakönyörögte volna magát.

A gyerekek ellátásához legalább hozzájárul?

2015. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Inkább felejtsd el, jobban jársz.
2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ennek az embernek dolgoznia kell és ő ezt jól tudja, mert hitelünk volt/van.

Sajnos nem tudtam elfelejteni, mert mindig úgy éreztem, hogy ő volt az igazi és igaziból csak 1 létezhet!

Sokszor álmomból úgy ébredtem fel, hogy sírtam, hogy hiányzik.

Várjam meg, amíg ő keres?

Azt mondta anyám miatt nem könyörgött vissza.

A gyermekek ellátásához minimálisan hozzájárult, de többet ítéltek meg...

2015. aug. 10. 23:06
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha Te mentél kulon, akkor neked kell vissza benyalizni magad, Ennyi.
2015. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen emberre akarod ismét ráerőltetni magad?Az ilyet az se hatja meg,ha van tőle 3 gyerkőc.Hagyd a p i cs á ba!
2015. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Verd ki őt a fejedből, nem éri meg egy ilyen link alakra várni. Törődj a három gyermekeddel, akiknek szükségük van rád mindenféle értelemben. Ha a gyerektartásba is csak minimálisan száll be, elgondolkozhatnál azon, hogy vajon mennyit érnek neki a gyermekei (ez ügyben menj a bíróságra mert ami jár az jár. Levegőből nem lehet három gyereket eltartani és fizetni a hitelt, kérj munkáltatói letiltást ha szükséges). Szedd össze magad, koncentrálj arra a három apróságra. Sok sikert kívánok, nehéz utad lesz, de megéri.

U.I: Én és öcsém maradtunk itthon anyuval, mikor apám lelépett, nehéz éveket tudunk magunk mögött, de ez kovácsolt minket igazi családdá.

2015. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
A három gyerek mind ettől van? Te mentél külön akkor miért ő keressen?
2015. aug. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, te először is egy édesanya vagy, 3 gyerekkel, akiknek rád van nagy-nagy szükségük. A pasit hagyd a csudába, még ha ő is volt a nagy Ő, visszakuncsorogni nem érdemes, mert abba már sok köszönet nem lesz.
2015. aug. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted komolyan ő az igazi?! Nem vagy te egy kicsit igénytelen a párkapcsolat terén? Szerintem neked nem ő az igazi, hanem azt még nem találtad meg és ezért hiszed azt. Az igazi, az nem ilyen.
2015. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!