Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki ki tud lépni a testéből...

Aki ki tud lépni a testéből az engem meg tud látogatni úgy hogy észre se veszem, vagy nem tudja merre kell jönnie hol keressen és nem talál rám?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudni fogja hol keressen, és rád talál.
2011. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem talál meg. Az új, Asztrál GPS 2011 segítségével, ami 199.999 Ft-ért megvehető nálam, csakis személyes átvétellel. (csak hogy lefotózhassam azt a hülyét) :)


A mottóm: Ha nem találna vissza a testébe, önnek kell egy Asztrál GPS.

2011. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudná hol keressen?
2011. márc. 25. 13:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még elhiszem hogy valaki ki tud menni a testéből. De azt h engem megtaláljon csak úgy azt már nem.
2011. márc. 25. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, ha ki tudott lépni a testéből, olyasmit tapasztalt, ami a földi törvények és körülmények között nem lehetséges. Ha erre képes volt és tulajdonképpen egy másik dimenzióban/világban, vagy akármiben létezik, olyan tudásra is szert tehet, ami a földön nem adatott meg. Ha átléped az asztrálsíkok határát, azzal együtt meg tud nyílni az elméd annyira, hogy a gondolatoddal pillanat alatt megtalálj bármit és bárkit. Mondjuk én pont nem hiszek ebben, de ha létezik, akkor egy ilyen magyarázat lenne logikus. Más világ, mások a lehetőségek is.
2011. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ismer téged az illető, vagy legalább tudja, hol laksz,akkor esetleg meglátogathat, ha nagyon ügyes.Valószínűbb, hogy nem vennéd észere, de ha mégis, akkor könnyen szellemnek hihetnéd.

Persze teljesen ismeretlen emberhez is elkeveredhetünk testen kívüli élmény során, de persze csak véletlenül.

Valamennyi ismeretség, egymásra hangoltság azért nem árt az ilyen látogatásoknál.

2011. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
F@sza akkor lehet h már tudja ki vagyok ;(
2011. márc. 25. 13:53
 8/11 A kérdező kommentje:
ha megtalált akkor lebuktam!
2011. márc. 25. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, tudja bizony!
2011. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

> Azt még elhiszem hogy valaki ki tud menni a testéből.

Ez elég nagy baj!

2011. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!