Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ő 18 én 15

Mit tegyek? Ő 18 én 15

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 18 éves én 15 vagyok, nekem teccik,őmeg szeret engem, de meg mondta nekem h nem fekszünk le (énse akarok még).deviszont ő lesz más lánnyal együtt mert muszáj le vezetnie a feszkót, de nekem nagyon roszul esne h megcsal, de viszot meg értem mert 18 eves fiu, és azt.mondta h 100%h nem tudnám meg, szerintetek mit tegyek. Haggyam az egeszet vagy probaljuk meg, mert hianyozna nekem a beszelgetesek stb...

#Csandra
2015. aug. 10. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jártok,nem nevezhető annak hogy mással van,hogy megcsal.


u.i. előszőr tanulj meg helyesen írni,hátha utába esélyed lesz nála

2015. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet. Azért mondja, hogy szeret, mert ez olyan menő. De elmondásod alapján nem sok fogalma lehet erről. Abban a helyzetben ez másképp működik.
2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked csak tetszik, hagyd a fenébe. Lesz majd olyan aki nem vágja az arcodba, hogy "le kell vezetnie a feszkót". Pfff...
2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2015. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd. Tök őszinte. (vagy síkhülye) Így indítani egy kapcsolatot, ritka bátorság kell hozzá. Általában minden szépet megígérnek, majd átbsszák a fejedet. De ez egy egyenes gyerek. Amúgy meg egy csomó technika a "lefekvést" helyettesítendő.
2015. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba
2015. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de viszont ő lesz más lánnyal együtt mert muszáj le vezetnie a feszkót" - hát tudod, ezért a "gyöngyszemért" már megérte, hogy feljöttem ma este ide.

Ez nagyon, nagyon, nagyon gyenge szöveg...

Ha a "tetszik"-en azt érted, hogy szereted vagy min. szeretnél járni vele, esetleg egyszer majd lefeküdni vele, na akkor kezd el tanulni a "hülyítések" kiszűrését meg az önbecsülést és villámsebesen hagyd ott!!! Találsz majd olyat, aki megbecsül!

Ha viszont "csak" tetszik, azaz "csak" szimpatikus, de a korkülönbség és a hozzáállásotok miatt miatt úgysem lesz a dologból kapcsolat, akkor "haverzóna", ha ez megfelel neki.

Komolyan meg sehogy se vedd számításba, egy ilyen szöveggel indító srácot nem is lehet! Nagyot koppannál!

2015. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!