Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt szeretné, ha...

A párom azt szeretné, ha megváltoznék. De pénz nélkül hogyan?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk, spórolunk egy lakásra. Az elmúlt 8 hónap alatt sikerült fogynom, a teljes ruhatáramat ki kellene cserélni. Beszélgettünk a párommal, azt mondta szeretné, ha külsőleg változnék.

Fessem be a hajam, vegyek új ruhákat, csináltassam meg a körmeimet, járjak gyantáztatni és ne borotvával szenvedjek, sminkeljem magam, hordjak tűsarkút és miniszoknyát.

Ezek sajnos mind pénzbe kerülnek, és jelenleg nincs annyi, hogy ezt egyszerre tudjam teljesíteni. A párom meg nem érti, ez a nagy változás külsőleg miért tartana hónapokig.

Én is örülnék, ha nem olyan ódivatú ruháim lennének, nem barna lennék hanem szőke stb. De ezt 1 hónap alatt nem lehet megvalósítani ilyen kevés pénzből. :(


A miniszoknya meg a tűsarkú cipő szerintem nem egy 26 éves nőnek való. :(


2010. márc. 8. 08:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy néha-néha változni kell az embernek, nem azt jelenti, hogy ki kell fordulnia önmagából. Ha eddig sem rajongtál a tűsarkakért és a miniszoknyáért, akkor kegyetlenség lenne azt kérnie bárkinek is, hogy márpedig ezeket viseld. A párod tényleg nem magadért szeret?


Persze, ha az ember fogy jó pár kilót, előbb - utóbb ruhatárcserére szorul, hiszen nem veheti fel azt, ami már lóg rajta.


Úgy változtass magadon és a ruhatáradon, ahogyan neked kényelmes és tetszik. (már ha mindenképp változtatni akarsz)

De ha csak új ruhákra van szükséged, akkor vásárolj néhányat és pár hónap alatt lesz egy jó kis ruhatárad. Én javaslom a minőségi angol márkás turkálókat, mert jó minőségűek és viszonylag olcsók a ruhák. S elkerülheted az, amit bármely más üzletben megtennél ( muszájból vásárolsz, s azt is megveszed, ami annyira nem tetszik, de hát venni kell valamit).


Szerintem pedig egy nő nemcsak miniszoknyában tud elegáns és nőies lenni. Én például nem szeretem a túl magas sarkú cipőket, és persze nem is egészségesek. A cipőim sarka max.5 centi.


Döbbentsd rá a párodat, hogy nő vagy és arra, hogy annak idején miért szeretett beléd. Mond el neki, hogy te hogyan érzel most. Ha nem érti meg, s váltig az állítja, hogy te csak úgy vagy szép, ahogyan ő át akar formálni, akkor sajnos nem ő a te embered.

2010. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jósolok nagy jövőt ennek a kapcsolatnak. Oké hogy legyen csinos a nő, de akkor a férfi legyen férfi és nyissa ki a pénztárcáját és fizesse. Ha meg nincs pénze, ne követelőzzön. Remélem nincs igazam, és szeret, és tisztel téged. De ha neki csak a külső fontos, mi lessz pár év múlva? (keres fiatalabbat) Velem hasonló dolog történt. Pénz nem volt csak igények. És az első komolyabb probléma után "kiutált" a házból gyerekkel együtt. A tűsarkút, körömcipőt jól gondold meg, az csak alkalomra való. Sok nőt ismerek, akik abba jártak, és akkora bütykeik lettek mint egy krumpli. Ezek a cipők nem mindennapos viseletre valók. A többit az előttem szólók már leírták :-)
2010. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A párod meg akar valamiért váltztatni,de lehet hogy csak neked akar jót.azt szeretné hogy magadnak is tetszél,és gondolom hogy neki is még jobban.

de azért azt hogy ennyire,az kicsit túlzásnak tartom.én mindig megkérezem a férjem,hogy pl milyenre festessem a hajam,ami neki tetszik,de ö mindig azt mondja,hogy amilyen nekem jó,neki minden hajjal tetszek.sose szól bele,hogy öltözök.egyszer hozta fel csak a magassarkú témát,mert azt nem nagyon hordok.vett nekem egy kicsit magas sarkú csizmát is,a kedvéért hordom,de nem tudnél minden nap abba rohangálni,és ezt ö is megérti.

sztem beszélj a pároddal,hogy mért is akarja ezt az egészet.

(Zsoka)

2010. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha a páromnak hirtelen ilyen ötletei lennének elgondolkodnék rajta,nem futattni akar-e.

Ez most nem is tudom,hogy viccnek szántam,vagy sem.

2010. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem szeretnék a helyedben lenni! Nem ismerem se a kapcsolatotokat, se titeket, de ez elég durva! Pénz nélkül követelőzik, hogy csinosítsd magad? Ezelőtt jó voltál neki így is??? Tudod mit! Én a félretett pénzből jól feltölteném a ruhatáram és a kozmetikustól kezdve a fodrászig mindent végigjárnák... utána meg keresnék egy másik pasit...

2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném Tőle,hirtelen miért illetve mitől vezérelve támadt ez az ötlete?lehet,hogy kihűlőben a kapcsolatotok,és azt hiszi,majd ettől jobb lesz valami?vagy esetleg más felé kacsintgat?Vagy valaki bogarat ültetett a fülébe?

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ne adj magadra,légy csinos,de azért elmagyarázhatod neki,hogy mindenki csak addig tud nyújtózkodni,ameddig a takarója ér.Ha ezt nem érti meg,akkor ott valami komoly baj van.Beszéljétek meg őszintén.Még az is kiderülhet,hogy nem vagytok egymáshoz valók.

2010. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen gyökeres változásra van szükséged csupán, amivel a párodat is meglepheted: dobd ki! Minél előbb ints neki búcsút.

Ne legyél egy kitűző az oldalán! Ne legyél a birtoka, egy tárgy, amit a kocsija meg a mobilja közé rangsorol és aszerint kedvel (nem szeret!), hogy éppen hogyan működsz, milyen formában vagy, MENNYIRE LEHET DICSEKEDNI VELED.

2010. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az utolsó szellemes... Szóval, tényleg változtass, ha nem érzed jól magad a bőrödben, de olyanra, ami neked tetszik! Gyakorlatilag tényleg egy totál más nőt akar a lehető legkényelmesebben...
2010. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:23


Hát ennél jobban már nem is tudnék veled egyetérteni!!Ment az értékelés!

2010. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket végig.

Barátnőmnek ugyan ez volt, csak ők más anyagi (és egyéb) helyzetben voltak. A lány próbált egy darabig megfelelni a férfi újabb és újabb ötleteinek (szintén szolárium, manikűr, fodrász, ruhák stb.), de szerencsére egy idő után szétváltak (mielőtt bőrrákos lett volna :) ). Te tudod mennyire szeret a párod, de miért most talál ki ilyeneket? Eddig "elviselt", vagy hogy gondolta? Lehet a beszélgetés a legcélravezetőbb. Valamilyen szinten tényleg szeretne eleget tenni az ember (mindkét fél!) a másik elképzeléseinek, hogy jobban tetsző legyen számára, de ez nem azt jelenti, hogy teljesen kifordul önmagából.

24/l

2010. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!