Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt szeretné, ha...

A párom azt szeretné, ha megváltoznék. De pénz nélkül hogyan?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk, spórolunk egy lakásra. Az elmúlt 8 hónap alatt sikerült fogynom, a teljes ruhatáramat ki kellene cserélni. Beszélgettünk a párommal, azt mondta szeretné, ha külsőleg változnék.

Fessem be a hajam, vegyek új ruhákat, csináltassam meg a körmeimet, járjak gyantáztatni és ne borotvával szenvedjek, sminkeljem magam, hordjak tűsarkút és miniszoknyát.

Ezek sajnos mind pénzbe kerülnek, és jelenleg nincs annyi, hogy ezt egyszerre tudjam teljesíteni. A párom meg nem érti, ez a nagy változás külsőleg miért tartana hónapokig.

Én is örülnék, ha nem olyan ódivatú ruháim lennének, nem barna lennék hanem szőke stb. De ezt 1 hónap alatt nem lehet megvalósítani ilyen kevés pénzből. :(


A miniszoknya meg a tűsarkú cipő szerintem nem egy 26 éves nőnek való. :(


2010. márc. 8. 08:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
38%
Marpedig vegyel el egy havi megtakaritast es csinosodj!!30-bol alap ruhatarat es kulsot osszedobhatsz.Mit er a lakas ha a parod felremegy?Nem mellesleg te is jobban erzed majd magad.Szexynek tartod magad ami jot tesz az egyuttleteknek.
2010. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy a miniszoknya és a tűsarkú 26 évesnek való,sajnos nem tudom megmondani.....annak való aki igenis jól érzi magát benne...dehát én soha nem venném fel egyiket sem..

Sajnálom hogy ilyen a párod...te is sorolj fel neki pontokat,hogy külsőre miben kell hogy megváltozzon!Úgy lenne fair!

2010. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék a párom kérésére megváltozni.Ha benned ez megvan akkor hajrá.Szerintem ne az ő kedvéért akarj változtatni magadon,hanem saját magadért!De ha te így érzed jól magad akkor ne változtass.Én rám is néha rám jön,hogy mostantól nőiesebben öltözködök,de ez nekem nem megy.Én inkább sportosan szeretek öltözni,a stílust szerintem nehéz megváltoztatni.Akkor amikor megismert a párod,akkor is ugyanaz a stílusod volt mint most.Mért nem felelsz meg neki így?Én a múltkor felvettem egy szoknyát,nem szoktam egyáltalán csak nyáron esetleg,de szabályosan rosszul éreztem magam benne.Szerinted az is te lennél ha teljesen megváltozol?
2010. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodnak egy tűsarkúban tipegő, festett szőke, szolibarna, miniszoknyás béjbi kell, akkor miért nem választott olyat magának? Ha téged nem hajlandó úgy elfogadni, ahogyan vagy, még rövid távon sem, akkor feltételezem, hogy nem is önmagadért szeret. Abban a helyzetben, amikor egy párnak még az önálló lakásra sincsen elegendő megtakarítása, ez a legnagyobb gondja szegényemnek? Vagy ha annyira át akar változtatni, miért nem száll be a finanszírozásba?


Nem lehet egy komoly, értelmes ember a párod. Részvétem...


(33/F)

2010. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 09:00

Teljesen egyetértek veled!Nem önmagáért szereti akkor a lányt.Végre egy férfi így vélekedik(na jó lehet hogy több is).Jó ezt olvasni!

2010. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már, hogy akkora csicska vagy, hogy a Zurad egyetlen füttyentésére ugrasz, és lakáshitelt félredobva, étkezést felfüggesztve máris rohansz új ruhákat venni... Ezt nevezem! :P


Érdekes, eddig jó voltál neki így, most már nem vagy jó? Eddig jó voltál nadrágban és lapos sarkúban, most pedig egyetlen szóra ugrasz, és a kényelmetlen tűsarkút választod, meg a minszoknyát, amit utálsz? Csak mert őfelsége a Pasi ezt mondta?


Neked komoly önértékelési bajaid lehetnek. Tudod, nem a miniszoknya nem illik 26 éves nőhöz, hanem a szolgalelkűség és a puncsolás, csak azért, hogy őfelsége a Pasi ne hagyjon el.


Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek az egész helyzeten. Szánalmas és nevetséges is az egész, ha ő elvárhatja tőled, hogy szolid, kedves barna lányból tűsarkús, miniszoknyás, méteres körmű, szőkére festett cicababa legyél, te pedig a saját éleményedet félretéve rohansz, hogy úgy tégy mindent, ahogy őfelsége parancsolta.

2010. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki értékelte 100%-ra a válaszomat,de nagyon szépen köszönöm neki!!:-)
2010. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszek "a párom szeretné, ha megváltoznék" dologban. Vagy szeret olyannak, amilyen vagy, vagy nem. Nincs de. Ha ő másmilyennek akar, nem téged szeret, hanem azt az álomképet, amellyé formálni akar.


Mindazonáltal ha lefogytál és ruhatárat kell cserélned, nyugodtan vegyél el a lakáspénzből 1 vagy 2 havi részt, egyszerűen azért, mert megérdemled. Egy majdani lakás miatt nem lehet hónapokig olyan cuccokban járni, ami több számmal nagyobb, mint te. A lakás meg nem 2 havi spóroláson múlik (olyan sok kell rá).

Csak olyan cuccokat vegyél viszont, amiben jól érzed magad, amiben önmagad tudsz maradni. Ugye tudja a párod, hogy ha egyszer befested a hajad, akkor nem lehet visszacsinálni, sőt, amíg le nem nő, addig mindig festetni kell? Tehát nem mondhatja később, h bocsi, de mégsincs rá pénz? A szőrtelenítést is szerintem lehet otthon csinálni (pl. epilátorral, de gyantázni is lehet magadnak - kis befektetés a szerkenytű hozzá, pár hónap alatt behozza az árát).

Műköröm, smink, tűsarkú? Most plázap*csát akar belőled csinálni? A szoli meg tök veszélyes (lásd bőrrák).

Hát én azért meggondolnám, mit teszek magammal egy pasi kedvéért.

2010. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17%

ma 08:54-vok.

Miért ne szólhatna a férje,ha elhanyagolja magát???!

Szerintem mostanában szültél,és kicsit kevesebb időd van magadra.Nem azt írja,hogy cicababát akar csinálni belőle a férje,hanem korának megfelelő,csinos asszonkát.A tűsarkút meg biztos azért mondta,mert mit értenek a férfiak a divathoz!!!

Mondom keress magadnak olcsó,korodnak,igényeidnek,kényelmednek megfelelő ruhákat,és tényleg egy havi félrett összeget is beáldozhatsz.

Én sem hordok soha tűsarkút,de melegítőt sem!Soha nem mennék az utcára melegítőben!Lehet az akár márkás is,akkor sem!

2010. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a kommenteket, de nekem teljesen az jön le a párod szavaiból, hogy neki nem is te kellesz, hanem egy cicababa, amilyen te nem vagy, de ha esetleg olyanná válnál, hát akkor ó lennél neki. Ergo nem úgy szeret, ahogy vagy. Itt most nem azon van a hangsúly, hogy tetszik neki az átalakulásod, és biztat, hogy egyre szebb vagy, hanem lényegében mássá akar formálni, mert így nem vagy jó neki (nyilván eddig se voltál, ha ennél még "rosszabul" néztél ki, szóval nem a szívszerelem tartja melletted)Megérdemelnél egy olyan párt, akinek te kellesz, nem egy álomkép.
2010. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!