Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ne vállalj gyereket, használd...

"Ne vállalj gyereket, használd ki a fiatalságod". Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Amikor kimondom azt mások előtt, hogy gyereket akarok mindig azt mondják, hogy használjam, élvezzem ki a fiatalságomat de nem tudom, hogy ezalatt mire gondolnak. Sose jártam el bulizni mert egyáltalán nem vágyom rá, nincs sok barátom így nem vagyok népszerű és nincs olyan dolog az életembe amire annyira vágyok, hogy esetleg gyerek mellett ne lehetne megoldani. A legnagyobb vágyam az, hogy gyerekeim lehessenek. Van hozzá párom, aki annyira komolyan gondol mint én őt, már 2 éve együtt vagyunk és szinte panaszmentes a kapcsolatunk. Ő is nagyon szeretne már gyerekeket mert ő már benne van a korban, tehát ő se akarja már úgymond kiélni magát. Tudom, hogy egyes emberek szerint nem szerencsés dolog fiatalon gyereket vállalni de ha másoknak sikerült felnevelni a véletlen babát, akkor szerintem nekünk is sikerülne a tervezett. Most leszek utolsó éves a suliban és úgy érzem, hogy már készen állok rá. Természetesen a suli végét megvárnám vele.

18/L


2015. aug. 4. 09:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kell a gyerek, mert kell a társaság, ahogy említették előttem.

Ha a párod folyamatosan azt hajtogatja, hogy gyereket akar, az azért elég túlzás, minden bizonnyal elsőre is megértetted... Mivel írod, hogy idősebb, valószínűleg 30+, nem hiszem hogy annyira akarja azt a gyereket, inkább csak azért, mert azzal magához láncolhat és így a személyedben lesz egy házi cselédje, aki mindenben kiszolgálja.

Most még kiléphetsz.

Dehogy kell bulizni, a kiélés nem csak ezt jelenti, de tanulj és dolgozz. Láss világot, akár olvass otthon egész nap, mert megteheted és senki nem fog zavarni közben...


Lelkileg sérült vagy. Egy rendes beszélgetés egy pszichológussal biztos segítene... Valószínűleg sokan vannak olyan nők (te esetedben LÁNYOK), akik csak azért vállaltak gyereket, mert az égvilágon nem volt jobb dolguk, hát miért ne. Mindenben a férjük alárendeltjei, csak ők takarítanak, csak ők főznek, a férj közben nézi a meccset, a gyerekkel hajlandó foglalkozni fél órát, és az sem fürdetés, etetés vagy hasonló, csak valami tessék-lássék játék.

A "szomszédasszonyoknak" meg megy a panaszkodás, hogy a Józsi így meg úgy.


Ne legyél ilyen. Még van esélyed kitörni.

2015. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!