Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meg akarok halni.

Mit tegyek? Meg akarok halni.

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy engem ebben a családban senki sem szeret. Az apám egy alkoholista aki meg szokott verni engem és lelkileg is bánt. Az anyám eredetileg nem akarat engem. (2 nővérem van, én vagyok a legfiatalabb) Mindig mondja, hogy olyan csúnya vagyok, hogy szégyell engem és mindennap érezteti velem azt, hogy a nővéreimet jobban szereti és, hogy én felesleges vagyok. Szószerint utálnak engem és nem értem, hogy miért. Barátaim nincsenek, el vagyok tiltva az emberektől. Nincs akinek ezt elmondhatnám. Most azon gondolkozom, hogy begyógyszerezem magam, de félek, hogy túlélném és akkor apám megverne megint vagy anyám még ennél is jobban utálna. Kérlek segítsetek

15/L


2015. aug. 2. 18:43
 1/10 anonim válasza:
17%
Ugorj egy kanál vízbe!
2015. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vorarlberna ***** válasza:
63%
Iskolai pszihiáter, vagy védőnő...
2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Nem szabad feladni hasonló nehézségekkel küzdök én is egyszer begyógyszereztem magam kórházba kerültem túlélt senki nem volt bent nállam a kórházban csak a mamám mikor kikerültek annyira szégyeltek hogy állami gondozásba adtak majd a mamám hozott ki rám akart iratni egy házat mikor már a halálának a közelében járt anyám ezt nem hagyta szótlanul elvett tőle majd a szolgájává tett egész nap takarítottam, de valamit mindig kihagytam amiért este szíjjal elvert utána elkeseredettségemben megpróbáltam felakasztani magam de az se sikerült. Mára már viszont van két gyönyörű gyermekem akiket nagyom szeretek sose fogom tudni megköszönni hogy akkor túléltem minnél kegyetlenebb a gyermekkor annál szebb a felnőttkor hidd el nekem érdemes miért élni. Sosem szabad feladni mert csodás dolgokat hozhat az élet és fog is. Csak hidj magadban és éld túl. Hidd el megéri. Fel a fejjel. :)
2015. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

serdülőkorban ez az érzés normális (szerintem)

pláne ha a szüleid is rásegítenek.

tudom miről beszélsz...

nekem szemléletváltás segített.

elhatároztam hogy ha ennyire gyűlöl a világ akkor nem adom olcsón az irhámat, megkeserítem azok életét akik az enyémet is.

így sikerült kitörnöm, és találtam egy új életre.

most 35 vagyok, serdülő gyerekkel... :)

és boldog az életem.

2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

az előző vagyok.

ne add meg nekik azt az örömöt hogy eltűnsz az életükből.

kezd új életet és szarj a fejükre.

2015. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%
ne tegyél semmi ilyesmit! Látod a 3. válaszolónak teljesen igaza van ne add fel sok sikert! ❤️ <3
2015. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 schocko ***** válasza:
94%
Ki kell bírni még pár évet, utána fordulnak a dolgok...olvasd el a Rút kiskacsa mesét...
2015. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kéry János válasza:

A fájdalom akkor a legnagyobb, ha olyanok okozzák akiket szeretünk, akik felé teljesen nyitottak vagyunk. Ha sokszor tapasztaljuk ezt, akkor ez érzékennyé tesz minket és már észre sem tudjuk venni az esetleges szeretet megnyilvánulásokat részükről. Ez kétségbe ejt és úgy érezzük ha nekik sem kellünk, akkor senki sem fog szeretni soha és ezért nem érdemes tovább élni. De ez egy olyan ördögi kör, amely mind mélyebbre visz és depresszióba sodor. Már mi magunk sem vagyunk képesek szeretettel reagálni, mert a rég elfojtott keserűség felszínre tör akkor is, amikor egyébként szeretetért kiáltanánk! A környezetünk pedig úgy érzi, egyre elviselhetetlenebb a természetünk és egyre kevésbé vagyunk szeretetre méltók.

Ebből a körből kitörni csak úgy lehet, ha egyrészt tudatosan változtatsz Te a hozzáállásodon és tudatosan törekszel a jó és szép dolgok észrevételére, és te magad is törekszek jót tenni és szeretni annak ellenére is, hogy mások gonoszak veled szemben, másrészt belekapaszkodsz egy olyan külső szeretet-forrásba, amely feltétel nélkül elfogad téged. (Ez pedig véleményem szerint legjobban, legszebben a Bibliában van leírva: ahogy Isten szeretett minden embert és elküldte Jézus Krisztust , hogy helyettünk haljon meg a kereszten és adjon új esélyt egy tiszta életre. Rómaiakhoz írt levél 5.részben a 8.versben azt olvashatjuk: „Az Isten pedig hozzánk való szeretetét abban mutatta meg, hogy mikor még bűnösök voltunk, Krisztus érettünk meghalt.”)

2015. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2%
Tipikus tinihiszti. Majd remélhetőleg kinövöd.
2015. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felhívtam a gyámügyet, majd a GYK-val kapcsolatba lépnek és kimennek hozzátok...
2015. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!