Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 25 ezer zsebpénz sok egy...

Havi 25 ezer zsebpénz sok egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 01:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irjak, attol fugg mire kell koltse. Ha pl osztalypenz/ berlet is benne van, plusz olyan extrak h sulibufe/kisbolt stb, neha 1-2 ruha, akkor egyaltalan nem sok. Ha mindent megvesznek a szulok, amiket elobb soroltam, es ez csak szorakozasra van, piara es cigire, akkor ez 16evesen szerintem sok. Viszont azokat se ertem, akik heti/havi 1-2szaz / 1-2 ezer forintokat kapnak, mert az mire eleg manapsag? Semmire kb. En anno 16evesen napi 500at kaptam leatlagolva a honapot, ebbol gyakran kajara kellett koltenem, berletet ruhakatfizettek szuleim. 17evesen kezdtem dolgozni, eloszor szunetekben, majd iskola mellett is, ekkor mar en fizettem a berleteim, napi kajam, ruhak sminkcuccok teljes egeszet, plussz cigimet, plussz bulizasomat, es csak neha hetvegente adott apukam/anyukam 2-3ezer forintot.(havi 5-6ezret max)
2015. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
100%
Nem. Miért lenne az? Minden szülő az anyagi lehetőségei szerint adja a zsebpénzt. Ha úgy állnék, én is adnék ennyit a gyerekemnek. Nem attól függ, hogy egy gyerek mire költi a zsebpénzét, hogy mennyit kap. Havi 10-et is el lehet költeni cigire és alkoholra, és havi 25-öt értelmes dolgokra.
2015. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!