Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodik fel a kérdésen?

Jogosan háborodik fel a kérdésen?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt, pár hétig csak randiztunk. Mikor már komolyabbra fordultak a dolgok de még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, akkor elutazott egy hétvégére Bp-re egy ismerőséhez, mikor kérdeztem akkor csak annyit mondott, hogy a hegyekbe mennek kirándulni. Nem nagyon akartam faggatni akkor még hiszen hivatalosan nem is voltunk együtt, mikor visszajött azonban egy csaj kiposztolt a facebookra egy képet, amin a libegőn ülnek, a csaj hozzá volt bújva és mosolyogtak, átölelték egymást.

Mivel előtte mesélte, hogy sok lány barátja van mellette pedig azt, hogy milyen sok lánnyal volt már együtt (később kiderült állítólag csak 4-el), ezért nem akartam féltékenységi jelenetet csapni. Viszont pár hete mondta, hogy elmehetnénk a hegyekbe kirándulni, ekkor eszembe jutott a kép és rákérdeztem a csajra, hogy vele-e volt-e valami közelebbi kapcsolata, mikor már velem ismerkedett. Mindig azt mondja, hogy nem emlékszik rá, majd ideges lesz és vagy azt mondja, hogy hagyjuk ezt a témát idegesen. Ma hosszabbak kérdezgettem telefonban erről a csajról, de állítja, hogy nem emlékszik rá. Még tavaly a régi gépén is láttam azt a képet, ezért mondtam neki, hogy kapcsolja be és nézze meg, akkor biztos eszébe jut, erre azt mondta, hogy azt a gépet már nem lehet bekapcsolni, pedig biztos vagyok benne, hogy be lehetne ha akarná. Mikor mondtam, hogy elmegyek hozzá megmutatni a képet azt mondta, hogy addigra a gépet felviszi a padlásra, hogy ne foglalja a helyet. Ma annyira ideges lett a téma hallatán, hogy kinyomta a telefont. Azt mondta, hogy csak fantáziálok és nem létezik ilyen kép, mert mindenkire emlékszik.

Szerintetek lehetett köztük valami? Miért nem akarja elmondani ha igen? Előfordulhat hogy valóban nem emlékszik rá?


2015. júl. 30. 20:28
1 2
 11/11 Költőnő? ***** válasza:
valszeg volt vmi, de azért nem értem a kattogásod, mert úgysem tudsz rajta változtatni. Ha most jó, akkor teljesen mindegy, mi volt.
2015. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!