Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek aki ébren van megnevett...

Kérlek aki ébren van megnevettetne? Csak sírok úgy felzaklattam magam egy hülye kérdésen itt az abortuszról.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdésen, ha szabad tudni? :$
2010. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
ja, az az egyfunkciós nős kérdés? fel se vedd, hülye a pasas.
2010. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2010. jún. 30. 00:36
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is most olvastam kb. a 15. oldalig, de a végére beírtam egy választ, hogy majd holnap tovább olvashassam :) Ennyi idiótát (mármint akik másokra akarják kényszeríteni a "nemes" akaratukat - élen a kérdezővel)!
2010. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, nyugi. Próbálj valami szépre gondolni. Gondolj egy mezőre. Kint fetrengesz az fűben és nevetsz, nincs semmi próblémád. Na? :) :D

Bocsi, most nem jut semmi jó, amivel megnettethetnélek. Én meg félek a sötétben és most annyira rettegek, hogy nem merem felkapcsolni a villanyt (szoba másik végében van), hogy ne féljek annyira. :D

2010. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
A Kárpát-medence azé, aki teleszüli! :P
2010. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, nyugi:D Menj a szerelem és szex rovatba, ott sok a barom, aki hülyeségeket beszél:D De mi borított ki ennyire? Én betegre röhögtem magam, főleg a holokausztos hozzászóláson (ötödik oldal:D). Szóval nyugaloom :D
2010. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Annyi buta ember él a Földön, hgy én 14 éves fejjel csak bámulok. Sokat ugyan még nem tudhatok (legalábbis annyit mint egy felnőtt nem) de már most látom, hogy igazán sok idióta van. Én mikor valami rosszat/ártót látok valahol, mindig a karmára gondolok és arra, hogy minden úgy történik ahogyan történnie kell, ezért biztos vagyok benne, hogy a szánalmas kérdezőnek semmi sem fog összejönni (a válaszokat még nem nagyon tudtam végig olvasni) Sajnos nem tudom azt mondani, hogy fel a fejjel, úgyis minden jól alakul, mert hazugság lenne. De egyszer TUDOM hogy minden szép lesz.

14/l

2010. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan téma, amin felesleges veszekedni.. mindenki másképp látja a dolgokat. A felvilágosítás meg a szülők feladata kell, hogy legyen, na. Téma lezárva. :D

Inkább nézz meg valami mesét.. vagy Stand up comedy? Ha sírok, mindig megnézek egy részt, aztán a végére már arra sem emlékszem miért sírtam. :D

2010. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
94%

-Mivan Frodo kabátja alatt?

-Frodo


-Tudtátok hogy Chuck norris szerepelt a Star Warsban?

-Ő volt az Erő.


-Hogy hívják az öreg varázslót?

-Csiribá


-Mi a plátói szerelem?

-Kívülről nyalogatni egy lekváros üveget.


-Mi van a fecske fején?

-Fecskendő


Remélem ezek viccesek voltak valamennyire xD

2010. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!