Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodik fel a kérdésen?

Jogosan háborodik fel a kérdésen?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt, pár hétig csak randiztunk. Mikor már komolyabbra fordultak a dolgok de még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, akkor elutazott egy hétvégére Bp-re egy ismerőséhez, mikor kérdeztem akkor csak annyit mondott, hogy a hegyekbe mennek kirándulni. Nem nagyon akartam faggatni akkor még hiszen hivatalosan nem is voltunk együtt, mikor visszajött azonban egy csaj kiposztolt a facebookra egy képet, amin a libegőn ülnek, a csaj hozzá volt bújva és mosolyogtak, átölelték egymást.

Mivel előtte mesélte, hogy sok lány barátja van mellette pedig azt, hogy milyen sok lánnyal volt már együtt (később kiderült állítólag csak 4-el), ezért nem akartam féltékenységi jelenetet csapni. Viszont pár hete mondta, hogy elmehetnénk a hegyekbe kirándulni, ekkor eszembe jutott a kép és rákérdeztem a csajra, hogy vele-e volt-e valami közelebbi kapcsolata, mikor már velem ismerkedett. Mindig azt mondja, hogy nem emlékszik rá, majd ideges lesz és vagy azt mondja, hogy hagyjuk ezt a témát idegesen. Ma hosszabbak kérdezgettem telefonban erről a csajról, de állítja, hogy nem emlékszik rá. Még tavaly a régi gépén is láttam azt a képet, ezért mondtam neki, hogy kapcsolja be és nézze meg, akkor biztos eszébe jut, erre azt mondta, hogy azt a gépet már nem lehet bekapcsolni, pedig biztos vagyok benne, hogy be lehetne ha akarná. Mikor mondtam, hogy elmegyek hozzá megmutatni a képet azt mondta, hogy addigra a gépet felviszi a padlásra, hogy ne foglalja a helyet. Ma annyira ideges lett a téma hallatán, hogy kinyomta a telefont. Azt mondta, hogy csak fantáziálok és nem létezik ilyen kép, mert mindenkire emlékszik.

Szerintetek lehetett köztük valami? Miért nem akarja elmondani ha igen? Előfordulhat hogy valóban nem emlékszik rá?


2015. júl. 30. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem csodalom, hogy idegesiti az allando kerdezgetesed. Te hogy erezned magad ha egy szamodra aprosag miatt folyton zaklatnanak? Akkor meg nem is volt komoly koztetek a dolog! Most meg eloszor nem is emlekezett a csajra.

Ha a kep nem lenne eszrevennel valamit ami arra utalna, hogy mostanaban(!) megcsal? Ha nem, akkor nincs okod feltekenykedni. Ne csinalj ebbol ugyet. Magadnak is artasz vele! Inkabb elvezd, hogy van valakid! :)

2015. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nincs, hogy valakivel elmegyek kirándulni majd nem emlékszem rá. Idegennel meg nem megyek libegőzni, meg nem bújok vele össze közös képen. A reakciójából ítélve nekem az jön le hogy van vaj a füle mögött, nem is kevés...
2015. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Előfordulhat, hogy te tényleg ennyire vak vagy és nem esik le, hogy NEM AKAR beszélgetni arról a lányról? Nem teljesen mindegy, ha már veled van, hogy akkor, amikor még nem volt veled, kivel-mit csinált? Randizgatni vagy kizárólagos kapcsolatot kezdeni valakivel két különböző dolog. Szerintem tartsd tiszteletben a múltját és hagyd békén ezzel a csajjal. Ha volt is valami közöttük, már biztosan nincs, az viszont, hogy veled mi lesz, jó eséllyel tönkreteszed ezzel, hogy az agyára mész.
2015. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, valószínűleg volt közöttük valami, de még nem is voltatok akkor együtt "hivatalosan". SZóval ezzel ne foglalkozz.
2015. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
nem értem mit kell ezen pattogni nem is voltatok együtt hagyd már
2015. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

20:42.-vel értek egyet!


Amikor egy férfi támadva reagál a kérdésre,valami nincs rendben!

2015. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is sejtem hogy valami nincs rendben, bánom is, hogy rákérdeztem, jobb lett volna a tudatlanság. Azért nem teljesen mindegy, hogy mi történt mikor még "hivatalosan" nem voltunk együtt, ugyanis kb. 1 hét választott el attól, hogy hivatalos legyen, akkori elmondása szerint ő csak arra várt, hogy kimondjam az igent. Mindig mondogatta, hogy milyen fontos vagyok neki meg hogy örülne ha eldönteném, hogy akkor szeretnék-e tőle komolyabbat, mert ő nagyon örülne neki stb.

És épp ezek miatt nem mindegy, mivel én nem mondok ilyeneket olyannak, akit mellette "megcsalok" akármilyen formában is mással. Egyébként ha tényleg nagyon az elején lett volna (1-2 hét) akkor megérteném, de akkor már legalább 1 hónapja találkozgattunk szinte minden nap. Én egyébként is úgy gondolom, hogyha valaki tényleg tetszik, akkor kivárom mi lesz belőle nem tartok egyszerre több vasat a tűzben, hátha az egyik összejön.

A telefonban volt egy olyan elszólása is, hogy a miénk nagyobb és fontosabb kapcsolat minek rágódni a régi apróságokon, de a fent leírtak miatt engem akkor is zavar.

2015. júl. 30. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a reakciója mindent elárul: volt köztük valami...khm: beható.

Elég gerinctelen, hogy be sem meri vallani, arról meg már ne is beszéljünk, hogyha valakivel párkapcsolatot szeretnék, akkor undorító dolog mással is kavargatni.

Később mi lesz, ha problémátok lesz? Felviszi a padlásra és azt fogja mondani, hogy rémeket látsz, nem is létezik a probléma?

Tudom, ez igazából még nem nagy dolog, de ha már egy ilyen dolgot nem képes megbeszélni veled, akkor később, amikor igazi problémáitok lesznek, mi lesz? Jó vége az biztosan nem.

2015. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Janka néni ***** válasza:
48%

A jó kapcsolat titka, hogy ami mindegy, azon nem vitatkozunk és nem csinálunk belőle konfliktust.

Mert bár mi is volt, az most változtat valamin? Ha igen, akkor ezt ki kell mondani. Ja, csak akkor meg már nincs visszaút.

Ha valaki valamiről nem akar beszélni és ezt így vagy úgy, de meg is mondja, nem kéne zaklatni, forszírozni a kérdést. Lehet, hogy kiböki végül és azt nem is biztos, hogy hallani akartad.

hagyd békén, ne vájkálj és a kapcsolatotok kezdeti szakaszát ne állítsd be most úgy, mintha már kötelezettséget jelentett volna. Ezt csak most, visszamenőleg látod így.

2015. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11:41


Te is leirtad a tutit!

2015. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!