Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan bírhatnám...

Szerintetek hogyan bírhatnám ki? Amíg el nem költözök.

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem panaszkodásból írom most ezeket , de idegileg úgy érzem már nem bírom. Tökre türelmes ember voltam. De ebből már elegem van. Otthon mindig én vagyok a céltábla. Anyu is hazajön egyből kiabál, neki mind1 csak tudjon valamibe belekötni. Minden egyes dolog miatt, én vagyok a hibás. Mást nem is hallok itthon, csak hogy én mit csináltam, én voltam. Sógornőmet meg egyenes utálom. Valamik nap meg magyaráztam neki, foglalkozzon magával engem hagyjon békén. Már ott tartok hogy még szól valamit, nem érdek hogy nő de úgy pofán vágom. Múltkor egy kép miatt, volt egy elég nagy vita. Meg magyaráztam nekik, el lehet innen költözni szégyenlétek magatokat hogy 30éves itt laktok. Apu azt kérdezte tőlem, miért nem költözök el a barátnőmmel. Mondtam neki én? 19éves? És azok ott 30éves itt vannak... El is mentem otthonról két napra van egy ház ahova be tudnák költözni. De ezt az anyagiak gátolják. Nem rég végeztem a sulival, evvel biztos munkát tudok találni. De legalább az is 1-2 hónap mire a barátnőmmel, közösen rendbe raknánk azt a házat. Már évek óta megy ez a családban. Azt el felejtettem le írni, mikkor el mentem anyu oda jött könyörögni hogy menjek vissza. Fizetést is mikkor kaptam, egyből anyu is oda jött hogy adjak ennyit meg annyit. Jó hangosan mondtam, hogy nem adok. Ők sem adnak itt laknak és nem fizetnek semmit sem. Azóta már fizetnek így én is bele adom azt amivel járok...

2015. júl. 30. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam kibírni az alkoholista, depressziós, skizo apámat, hogy levegőnek néztem, ordibál hajrá majd egyszer bereked, panaszkodik rám, mosolygok és megrándítom a vállam,hogy le vagy tojva. A teljes nemtörődömség végül őt készítette ki.a fizudat meg egyenlőre ne add oda, hisz gyűjtesz az elköltözésre, ha reklamálnak, közlöd pont azért nem adsz be, mert megakarod őket kímélni szerény személyedtől és elhúzni onnan.
2015. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyit használ ha nem foglalkozom velük? Anyu pl: Akkor is csinálja de mikkor ki nevetem , nagyon ideges tud lenni rá.
2015. júl. 30. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudja csinálni ha odébb sétálsz, nem csak úgy írom, kipróbáltam először persze nagyobb ordibálás van aztán érzékeli hogy nincs többé áldozata és leereszt.ezek energia vámpírok.
2015. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik mondatodban biztos találsz munkát, a másikban meg a fizetésedről beszélsz...
2015. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen akkor még volt, munkám de nem abból amiből le vizsgáztam. Kb egy hete nincs állásom és párnapja van csak meg a szakmám.
2015. júl. 30. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mielöbb történjék meg az egészséges leválás a szülőktől!Tudomásul kell venni, hogy csak nyűg vagy rajtuk. kezdjél saját életet!
2015. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!