Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen, hogy nem...

Szerintetek szégyen, hogy nem költözök el itthonról?

Figyelt kérdés

A pénz meglenne kp-ban lakásra, dolgozok is, de sajnálok 40-50 ezreket kiadni rezsire mikor alig vagyok otthon. Meg ugye elesnék még kb. 50 ezer kamattól is. Amúgy nem nyomorgunk, családi házban lakunk és beszállok 20-30-al.

32/F


2012. okt. 6. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha az otthoniaknak ez jó, a barátnőd/feleséged sem replikázik miatta...


akkor tedd azt ami neked a legjobb. Másnak ehhez édeskevés rálátása és gőze van.

2012. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ugyanez van. Csak én 30 F vagyok. Néha unok már anyámékkal lakni, de még mindig jobb, mint magamban. Nem attól tartok, h nem lenne mit ennem, vagy nem lenne tiszta ruhám, mert mindez megoldható...hanem egyelőre nincs kivel összeköltözni.
2012. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem szégyen, hanem kicsit gáz. Ideje lenne saját életet kezdened.
2012. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem ciki. Majd elköltözöl, ha muszáj lesz. Addig meg gyűjtögesd a pénzed.
2012. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is felesleges így elköltöznöd, én sem költöznék el a te helyedben. Minek dobnál ki egy csomó pénzt ha nincs rá szükség.
2012. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát őszintén én nem szívesen járnék veled. Nem azért, mert arra utazok, hogy legyen lakása a pasiknak.


De egyik az, most elkezdünk randizgatni, járni, akkor mindig hozzám kell jönni, vagy egyből pofa vizit van a szüleidnél? Meg ne merjek éjszaka kimenni a hálószobádból, nehogy anyád rámnyissa az ajtót, míg pisilek? Igaziból egy tizenévsnél biztos ez nem ciki, de azért 30 feletti felnőtt nőknek ettől feláll a szőr a hátán.


Arról nem beszélve, hogy az a harmincas pasi, akit az anyjától "veszel át" együttélésre, az nem egy főnyeremény. Elvégre már 32 éves vagy és anyucikád mégmindig mossa a gatyáidat, mosogat stb.


Tudom, hogy kényelmes és olcsó otthon lakni, de azért egy felnőtt férfi, aki "sajnálja" a pénzt az önálló életre a szememben nem felnőtt.

2012. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
A 6-os teljesen leírta amit a Nők erről gondolnak. Én is ezért nem lakom már otthon, és lám, családom lett...
2012. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Le lehet pontozni a hatost, meg a hetest, de így van, ha tetszik, ha nem :)

Kedves Kérdező! Szerintem lépj minél előbb! Ez nem azt jelenti, hogy utálni kell a családodat, vagy hogy a barátnőd majd csak egy elkényeztetett liba lesz (saját ház), de tényleg, legyél felnőtt!

2012. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem is, hogy saját ház... De ha már lakótársakkal bérel lakást vagy ilyesmi az is telejsen más, mint 32 évesen szülői "felügyelet" alatt.. Nem is értem, hogy valakinek hogy nincs erre igénye!
2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

Méghogy lakótársakkal jobb, mint otthon saját házban a szülőkkel???

Kérdező, szerintem 32 évesen nem kell már efféle "trendi" marhaságokkal törődnöd, és főleg azzal nem, hogy mások mit gondolnak. Élj úgy, ahogy neked jól esik.


Amellett a sok fintorgót kérdezem: ha pl. külön él valaki, és később odaköltözik az édesanyja, - mivel teszem azt, nem tudja magát ellátni önállóan már - akkor az illető "gyerek" újra életképtelen, önállótlan, stb. lesz, mivel az anyjával él közös háztartásban? Gondolkozzatok már...

2012. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!