Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen, hogy nem...

Szerintetek szégyen, hogy nem költözök el itthonról?

Figyelt kérdés

A pénz meglenne kp-ban lakásra, dolgozok is, de sajnálok 40-50 ezreket kiadni rezsire mikor alig vagyok otthon. Meg ugye elesnék még kb. 50 ezer kamattól is. Amúgy nem nyomorgunk, családi házban lakunk és beszállok 20-30-al.

32/F


2012. okt. 6. 19:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Ezért kell időben felnőni.
2012. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem szégyen,csupán praktikus.

Párom se költözött el a szüleitől csak velem.Addig egyrészt anyagi okokból se,másrészt nem bír egyedül lenni.

Nekem nem volt gond hogy 2 randi után szüleinek bemutatkozni,és az se hogy legtöbbször ő jött inkább hozzám (én albérletben voltam már több éve).

Normális szülőkkel semmi baj nincs ezzel.

Csak tudni kell leszakadni ha van megfelelő nő akivel lehet.

2012. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ha ennyi idősen otthon él egy férfi, akkor sztem vannak annyira normális szülei, h nem szólnak bele az életébe, mert különben már rég lelépett volna.


az pedig becsülendő, hogy takarékos, nem herdálja a pénzt, és már van annyi, h ha kell, akkor venni tud önállóan egy lakást, és nem kell 20 évig hitelt nyögni.


ha összeismerkednék egy ilyen pasival, akkor az azért feltétel lenne egy komoly kapcsolathoz, hogy költözzön el, de amíg nincs kiért ill. miért, addig miért ne élhetne otthon?

2012. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy "beleszól", de akkor is ők a szülők, ő meg a GYEREK. És ez addig így marad, ameddig nem kezd önálló felnőtt életet.
2012. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem véleményezném, mert bármi olyan ok is lehet a háttérben, amit az ember inkább nem kötne idegenek orrára (pl.: saját v szülők betegsége.) Mindenki maga tudja, mi a legjobb neki. A randizásnál sem zavarna, ugyanis én sokadik randiig biztos nem kerülnék intim viszonyba az illetővel, nekem ilyen a természetem.
2012. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!