Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tanácsot mondanátok?

Valami tanácsot mondanátok?

Figyelt kérdés
Mostanába sok a családi balhé.. szülök elváltak most anyámnak van egy valakije de ő állandóan ver meg megütt mikor bevan b*szva nah nem is ez a lényeg hanem az h a családból szinte csak a tesóm áll melletem és olyankor olyan érzésem van h szerelmes vagyok a tesómba.. elég rossz érzés mit tehetek hogy elmúljon
2010. márc. 6. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze vagy zavarodva. Nem vagy belé szerelmes csak a biztonságot, a menedéket jelenti számodra. Felnézel rá, mert ő erősebb, vigyáz rád. Gondolom lány vagy és egy idősebb bátyád van. Csak testvérként szereted, nyugi!
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez így senkinek nem jó! Szállj ki ebből, mert csak rosszabb lesz. keresd fel az iskolában a gyerekvételmist és beszélj vele.Ő tudni fogja mit tegyen.
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Jajjistenem :S Ez azért elég durván hangzik. Nem tudok mást mondani pszichológus. Nem szerelmes vagy belé, hanem ő az egyetlen, akiben megbízol.

De ez most nem akarok okoskodni, de milyen már? Elválnak a szüleid és most anyukádnak egy olyan pasija van aki ver titeket? Hogy tűri el, hogy az élettársa megüsse a gyerekét?? És még ezek után nem áll melléd?

2010. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

azt lehagytam hogy 16/f vagyok a tesóm 16/l

és ött sose csesztetik csak engem ..

2010. márc. 6. 22:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Anyukád is tanúja ezeknek a veréseknek? Ha igen akkor erre nem tudok mit mondani. Beszélj anyukáddal, nem létezik, hogy fontosabb neki az a pasas mint te...
2010. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pl van h a csávó beiszik és akkor ugatt mindenér. meg stb hosszó elmondani h mér de nem megver csak megüt meg ilyenek.. de szinte minden napos.. pediig semmi rosszat nem teszek.. de mindig én vok a rossz
2010. márc. 6. 22:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha, ikrek vagytok. Akkor érthető. Az ikrek között alapvetően szorosabb érzelmi kapocs van. Nálad erre még a családi gond is rájön. Nyugi, semmi baj nincs veled, elmúlik majd.
2010. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Apukád nem tud segíteni?Vagy gyámhivatal? Anyád miért él egy részeges pasassal?
2010. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azok. és télleg ugyérzem h a tesóm az egyetlen aki szeret..
2010. márc. 6. 22:24
 10/15 A kérdező kommentje:
gyámhivatal nagyon bekavarna.. és lehet elválsztanának a tesómtol
2010. márc. 6. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!