Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tovább lefelé? Tudtok kis...

Van tovább lefelé? Tudtok kis erőt adni, hogy már csak jobb lehet?

Figyelt kérdés
Másfél éve meghalt férjem édesapja,temetésről nekünk és a sogornak kellett gondoskodni annak ellenére hogy 25 éve nem láttuk.(30 évesek vagyunk most)Most januárban meghalt az édesanyja. Ebben a nevelőapuka s a család segitett. (testvér,édesnyja) . Junius végén voltunk szemészeten a lányunkkal,kell neki uj szemüveg,kicsit változott,csak az egyiket kell csináltatni.De az is pénz. Julius 3án elküldték munkahelyéről a férjem. Multhéten elromlott a mosógépünk,50ezer a javitás.Szombat esti viharban betört részben az egyik ablakunk. Idei évben egyedül az a pozitiv,hogy sikeres a jogsija és a eü van hátra csak. (ezt apumnál csinálta ergo ingyen.) Szóval ááááááááááá Én gyesen vagyok itthon a kicsivel, aki 2 éves van egy nagy 5 éves.Nyári szünet van oviban bölcsiben, nem tudok menni még dolgozni. Szeptembertől tudnak menni ujra...Ugye már csak jobb lesz? Vigasztaljatok légyszi:)
2015. júl. 27. 19:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen,budapestiek vagyunk. Sok helyre beadta a jelentkezést. Megnéztük a biztosítást.20ezert kell fizetni,többit állják. Önkormányzatban nem tudtuk elintézni ma,mert nem volt bent az ügyintézőnk. Igy a közgyógyot sem tudtuk megkérdezni. De ha jól vettem ki a neten olvastakat, nem jár semmi. Bizakodunk igen.Van most egy lehetőség, abban nagyon bizunk hogy összejön.
2015. júl. 28. 20:43
 22/24 A kérdező kommentje:
Ma kapott egy visszajelzést,7-én megy(csoportos) megbeszélésre. Bizakodok...:) Mivel több embert is keresnek,nem csak egyet... Szurkoljatok légyszi..:)
2015. júl. 29. 20:38
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassátok-e. De a férjem most szerdán megy orvosi alkalmassági vizsgálatra.Szóval van remény. :)) Én is munkát keresek természetesen..
2015. aug. 17. 19:22
 24/24 A kérdező kommentje:
Nekem összejött egy meló, szóval az jó.. :) Igaz huzós meló, de meló...
2015. szept. 27. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!