Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tovább lefelé? Tudtok kis...

Van tovább lefelé? Tudtok kis erőt adni, hogy már csak jobb lehet?

Figyelt kérdés
Másfél éve meghalt férjem édesapja,temetésről nekünk és a sogornak kellett gondoskodni annak ellenére hogy 25 éve nem láttuk.(30 évesek vagyunk most)Most januárban meghalt az édesanyja. Ebben a nevelőapuka s a család segitett. (testvér,édesnyja) . Junius végén voltunk szemészeten a lányunkkal,kell neki uj szemüveg,kicsit változott,csak az egyiket kell csináltatni.De az is pénz. Julius 3án elküldték munkahelyéről a férjem. Multhéten elromlott a mosógépünk,50ezer a javitás.Szombat esti viharban betört részben az egyik ablakunk. Idei évben egyedül az a pozitiv,hogy sikeres a jogsija és a eü van hátra csak. (ezt apumnál csinálta ergo ingyen.) Szóval ááááááááááá Én gyesen vagyok itthon a kicsivel, aki 2 éves van egy nagy 5 éves.Nyári szünet van oviban bölcsiben, nem tudok menni még dolgozni. Szeptembertől tudnak menni ujra...Ugye már csak jobb lesz? Vigasztaljatok légyszi:)
2015. júl. 27. 19:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Elvállalja a felügyeletet,látom mi van amikor vele vannak. egy egy nap rendben van,de több nap huzós.
2015. júl. 27. 20:46
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

Gyönyörű férjed van, hogy egy napnál többet nem bír ki a saját gyerekeivel, mert alig tud gondoskodni róluk.


Attól, hogy "szerinted" nem jár rá közgyógy, az úgy is van, vagy méltóztatnál utánanézni is?


Egyébként már leírtuk, két lehetőség van:

- a férjed k.va gyorsan új állást keres

- abbahagyod a szoptatást, és te mész vissza azonnal dolgozni. A tejfehérje érzékeny gyermekeknek nyugodtan lehet adni szójatejet, rizstejet pl. De tehéntej nélkül is lehet teljes életet élni. Nem értem, miért lenne muszáj ennie. Minden élelmiszer pótolható.

2015. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
azért szóltam le a szopizást, mert most vagy szopiztatja azt a 2 évest és akkor nem tudja leadni a gyereket a pénz meg folyik ki a kezük közül, vagy átszoktatja normál evésre és akkor leadhatja a gyereket és mehet dolgozni(ezért írtam a sógorom gyerekét példának szilárdat eszik és nem iszik tehéntejet sem). Az ember akkor rinyáljon ha tényleg semmi megoldás, itt viszont lenne csak a kérdező nem mer lépni
2015. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
és meglepődnél mi-minden jár ha igazoltan beteg a gyerek és pénzed sincs, csak utána kell nézni, mert tojnak erről szólni
2015. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
kaptál pár ötletet, de egyik mindenegyikre csak a kifogás jött. most akkor mit vársz? adjunk mosógépet meg munkát?
2015. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötözködni, de hogyhogy önrésszel jár az ablaktörés, pláne természeti csapás miatt? Érdekes egy biztosító, azért olvassátok el, mi van pontosan a kötvényben, nekem is voltak már balhéim lakásbiztosítás kapcsán.


[link]


Ezt is nézd meg, elvileg magasabb összegű családi pótlék jár tartósan beteg gyermek esetén, ill. ápolási díj és 10 éves korig GYED.

2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
az már nekem is fura volt hogy nekik kell fizetni:d csak ehhez nem értek így nem szóltam hozzá. Most viszont jó pár tanácsot kaptál kérdés élsz e vele?
2015. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Állást keres ne aggódjatok, engem pont terhességem elött küldtek el.Másnap derült ki a gyermekünk érkezése. Közgyógyot most olvasom.Holnap megkérdezem az önkormányzatban.
2015. júl. 27. 21:56
 19/24 A kérdező kommentje:

3 éves koráig nem foglalkoznak a kivizsgálással, igy semmit nem lehet kérni semmit,kinőheti.Kösz... Nagynak szemüvegre nem jár semmi. 95%ban eszik mindent, este kell neki meg délután az elalváshoz.Ébredés után már csak néha kéri.Hiába adom le ha nincs nyáron bölcsi... Ügyeletes bölcsi meg a kerület másik felén,vad idegen dadusokkal...

Biztositó allianz,ezt mondta hogy kell fizetnünk.Most ilyen esetben nem tudom mi van,felhivjuk holnap apóst,ő kötötte.(övé volt a lakás,csak férjem idén megörökölte. ) Biztatást kértem,nem letolást hogy miért szoptatok meg stb..

2015. júl. 27. 22:02
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi, itt gyakran előfordul ilyesmi, kár felhúzni magad rajta.:-) A biztosítást nézd meg, a férjed meg csak talál munkát, ha jól értem, budapestiek vagytok, ott azért vannak lehetőségek. A gyerekek is nőnek, lassan te is vissza tudsz menni melózni, minden rendbejön, addig meg kitartást!
2015. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!