Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tovább lefelé? Tudtok kis...

Van tovább lefelé? Tudtok kis erőt adni, hogy már csak jobb lehet?

Figyelt kérdés
Másfél éve meghalt férjem édesapja,temetésről nekünk és a sogornak kellett gondoskodni annak ellenére hogy 25 éve nem láttuk.(30 évesek vagyunk most)Most januárban meghalt az édesanyja. Ebben a nevelőapuka s a család segitett. (testvér,édesnyja) . Junius végén voltunk szemészeten a lányunkkal,kell neki uj szemüveg,kicsit változott,csak az egyiket kell csináltatni.De az is pénz. Julius 3án elküldték munkahelyéről a férjem. Multhéten elromlott a mosógépünk,50ezer a javitás.Szombat esti viharban betört részben az egyik ablakunk. Idei évben egyedül az a pozitiv,hogy sikeres a jogsija és a eü van hátra csak. (ezt apumnál csinálta ergo ingyen.) Szóval ááááááááááá Én gyesen vagyok itthon a kicsivel, aki 2 éves van egy nagy 5 éves.Nyári szünet van oviban bölcsiben, nem tudok menni még dolgozni. Szeptembertől tudnak menni ujra...Ugye már csak jobb lesz? Vigasztaljatok légyszi:)
2015. júl. 27. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szivesseg.net


Ha megszorultok, itt sok jószívű ember jött össze.

Ha valakinek belefér, segít. Pl. Mosógépszerelésben

2015. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha nagyon kevés az egy főre jutó jövedelem akkor a kislány részére lehet közgyógy-ot igényelni, ott van a lista milyen betegségek esetén lehet kérni(nem tudom ugyanis hogy szemüveg esetén mi van) nekem így állták a hallókészülékemet
2015. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2015. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

Ti teljesen, totálisan hülyék vagytok, vagy csak tettetitek??


Ahogy írták, kislánynak közgyógy.

A férjed jöjjön el gyes-re, te pedig menj vissza dolgozni. Nem is értem hogy merült fel, hogy az egyikőtök munkanélküli, a másik meg otthon seggel majd gyeden még egy kicsit, és addig kb. 30.000 ft-ból hogyan esztek?

50.000-es javíttatás helyett a gépet alkatrészenként eladni (ami még jó belőle, gondolom nem egyszerre ment tönkre a ram, videokártya, monitor egyebek?), kb. 80.000-ért új laptopot lehet kapni, akár részletre is vehetitek minimális ráfizetéssel, míg a javítást nem lehet részletre.

2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Úgy szokott ez lenni, mint az ingával, kileng az egyik irányba, aztán a másikba. Nyugi, lesz ez jobb...

Örökség, biztosító nincs? A temetés költségeire lehetett volna előleget kérni, ha volt megtakarított, vagy folyószámlán lévő pénze az elhunytnak.

2015. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szóval: mosógépben egy alkatrész romlott el, az 50.Most megkérdezünk egy másik szerelőt is.

Szemüveg közgyógyra? Erre utána olvasunk,eddig senki sem emlitette pedig én is 30 éve szemüveges vagyok...Volt egy folyamatos betegsége,vérrendszerrel kapcsolatos, arra sem járt:( Csak egy lencsét kell csináltatnunk,másik jó.

Mosógép ment tönkre,nem a számitógép. 3 éves gép. Profi gép.Apa nem vállalja be őket,mert a kicsi még szopik,s apával nehezen alszik el.. Gyesen vagyok,nem gyeden.

Örökség: lakás amiben vagyunk, meg 2 millió ami le van kötve. Több évre. Biztositó azt mondta az ablakra hogy 20000önrészt kell fizetni,holnap megyünk be a lakásszövetkezetbe.. Utána önkormányzathoz beadni a papirokat. Édesapja halála után lemondtunk az örökségről mert akkor csak a tartozások voltak, semmit nem fizetett..Bizakodok nagyon. Több helyen bent van az önéletrajza,ma is 20 helyre beadta..

2015. júl. 27. 20:31
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

2 éves gyereket szoptatni... ezt inkább nem kommentálom. Meg azt, hogy a saját apjuk el sem vállalja a saját gyerekei felügyeletét. Ez komoly?


A számítógépet félreolvastam, ne haragudj. Nem tudom, hogy sikerült...

2015. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem említette senki, szimplán utána néztem mi jár nekem, (pl. senki nem említette,hogy múzeumi dolgozóként ingyen használhatom a Szabó Ervin könyvtárat mégis rájöttem). Ami a kicsit illeti a sógorom 2 évese már szilárd kajákat eszik és makk egészséges, szóval ne már hogy még mindig szopizik
2015. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag. S az az én dolgom hogy szopizik vagy sem. Esik mindent,de mivel tejfehérje érzékeny ezért nem adok neki tehéntejet még félévig.(kiüti és hasmenése lesz tőle.) Közgyógy szemüvegre nem jár szerintem...
2015. júl. 27. 20:44
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Off: bocs, de mi közötök hozzá, hogy 2 évesen szopik még a gyerek?
2015. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!