Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok, kb. sírás kerülget, mit tudtok ajánlani, hogy jobb legyen? 23/F

Figyelt kérdés
Szóval rengeteg kudarcba fulladt kapcsolat és kavarások utáni állapotomban (szinte zéró ego) egyik haverom ajánlott nekem egy lányt mondván milyen jó megbízható stb. igazából a lány kezdeményezett, szépen beszélgettünk , megvolt az első randi közben elmentem nyaralni is egyedül utána második randi és azóta már csak halogatjuk a harmadikat, nekem a legfájóbb az egészben, hogy hazudozik , már most a dolgokban, kb 1 napja nem tudok róla semmit , mostanában egyébként sem vagyok top formában magánéletben sem,de úgy érzem ez az egész még így rúgott belém egyet a földön. Mit tudtok ajánlani ami kicsit felszabadít? Vagy jobb lesz nekem ? Nagyon mélyponton vagyok,de kiakarok törni ebből az állapotból

2015. júl. 27. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk egyenes beszéd picsogás helyett. Felhívod és megkérdezed, hogy akar találkozni, avagy sem. Ennyi
2015. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nyavajgás helyett hozd először rendbe a saját életed!
2015. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tudod hányszor kérdeztem meg?

Mindig akadt valami teendője...még így is kérdeztem tőle:

"Mikor talizunk?...ha szeretnél?!" - azaz ott volt a nemleges válasz lehetősége is felkínálva számára még most, de hagyjuk is köszi a válaszod, igazán sokat segítettél.

2015. júl. 27. 11:41
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nyavajgok, már 1 éve építgetem a jövőm , de mostanában tényleg semmi nem jön össze.
2015. júl. 27. 11:42
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarna, találkozna veled, nekem elhiheted.
2015. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha szarul áll az életed akkor nem várhatod el egy lánytól, hogy ő húzzon ki ebből. Ilyen helyzetben úgy is azt vonzod be, hogy még jobban beléd rúgnak. Igazából nem is a környezeted bánt téged, hanem te saját magad. Tedd be az életedet először, utána foglalkozz a csajokkal. Addig nincs értelme. Vállalj felelősséget. Kerekedj felül. A nő csak okozat. Ha jó az életed, akkor úgy is lesz csajod.
2015. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
igazatok van köszi a válaszokat
2015. júl. 27. 11:48
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem várom el tőle, hogy kihúzzon belőle, de azt sem szeretném , ha még mélyebb állapotba küldene.
2015. júl. 27. 11:52
 9/23 anonim ***** válasza:
A belső világod, a negativ gondolkozásod kívülre is kisugárzik, és az ember a vidám ember társaságát keresi..Szerintem már az is nagy baj hogy mélyponton vagy egy olyan lány miatt akivel csak kétszer randiztál..nem csoda hogy mindent kudarcnak élsz meg ha ilyen hatással vanak rád emberek akiket alig ismersz..Ne engedd hogy az érzelmeid vezessenek, hol lenne az emberiség ha mindenki mélyponton lenne egy ketrandis kapcsolat után ami nem jött ossze ;)
2015. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Itt nem az a lényeg, hanem ,hogy úgy állította középpontba magát mint fényt az alagút végén , érted , hogy ő komolyan gondolja velem és a többi.

Tudod milyen az amikor ott a remény , de aztán mégsem?

Amikor azt hiszed na végre egy normális csaj majd kiugrasz a bőrödből , nem egy éjszakás , nem poligám , etc. de már előre félsz... aztán...bumm újabb padló.

2015. júl. 27. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!