Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok, kb. sírás kerülget, mit tudtok ajánlani, hogy jobb legyen? 23/F

Figyelt kérdés
Szóval rengeteg kudarcba fulladt kapcsolat és kavarások utáni állapotomban (szinte zéró ego) egyik haverom ajánlott nekem egy lányt mondván milyen jó megbízható stb. igazából a lány kezdeményezett, szépen beszélgettünk , megvolt az első randi közben elmentem nyaralni is egyedül utána második randi és azóta már csak halogatjuk a harmadikat, nekem a legfájóbb az egészben, hogy hazudozik , már most a dolgokban, kb 1 napja nem tudok róla semmit , mostanában egyébként sem vagyok top formában magánéletben sem,de úgy érzem ez az egész még így rúgott belém egyet a földön. Mit tudtok ajánlani ami kicsit felszabadít? Vagy jobb lesz nekem ? Nagyon mélyponton vagyok,de kiakarok törni ebből az állapotból

2015. júl. 27. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ami felszabadít.

2015. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az a probléma hogy nem vagy egy " ravasz róka " pasi és nem értesz a nők nyelvén..az első randik arról szolnak hogy meggyőzzelek hogy én kellek neked, és ezért olyanokat mondok neked amiket szeretnél hallani..ez igy nem szép de ez sajnos igy működik..Nem megbántásából irom de az a hiszékeny tipusu ferfi vagy aki már az első randi után a komoly kapcsolatról álmodozik és ha a sors egy " rossz" lánnyal hoz ossze aki nem gondolta komolyan amiket mondott az első randin, akkor mély depresszióba esik.. Légy lazább és egy picit " cseszegessed " a lányokat , a naiv fiúkat nem szeretik a nők..ez egy nő jotanacsa (29)
2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
az a baj , hogy nem én gondolkodtam hosszabb kapcsolatban,hanem ő mivel rövid kapcsolata alig volt neki ÁLLÍTÓLAG , egy szeretőjéről mesélt, de az se igazán illik a képbe azt mondta csak 2 éves kapcsolatai voltak , akkor a szerető hol fért bele ráadásul úgy, hogy ő volt a szerető és a srác ment félre érte. remélem valamennyire érthető
2015. júl. 27. 14:04
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmas vagy.
2015. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
és miért vagyok szánalmas?
2015. júl. 27. 14:59
 16/23 anonim ***** válasza:

Ohh te... tudod, mi a baj? Az, hogy annyira görcsösen akarsz már egy barátnőt, hogy (gyanítom) éppen ezzel ijeszted el a nőket. Ezt úgy mondom, hogy engem is ezzel üldözött el egy srác 3 hónap után... Kétszer találkoztál egy lánnyal, és már a komoly kapcsolatot vizionálod, a megmentődet látod benne, mikor alig ismered? Mi lesz, ha még pár randi után megismered egy olyan oldalát is, ami már egyáltalán nem tetszik neked? Meg kétségbeesel, mert 1 napja(!!!!!!) nem írt semmit? Nem túlzás ez?

Jó tanács: ne a csajozás legyen most az elsődleges! Csinálj valami mást, legyenek hobbijaid, legyél sokat barátokkal, érezd jól magad a bőrödben, azt pedig verd ki a fejedből, hogy te csak akkor vagy valaki, ha van barátnőd! Persze ismerkedj bátran, de ne várj túl sokat egy lánytól sem, főleg ilyen rövid ismeretség után. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok a maguk rendje szerint, ne erőltess semmit. Ha egy lány akar téged, akkor szükségtelen, ha nem akar, akkor meg nincs értelme. Szóval csak lazán :-)

2015. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
b. zmeg ő keresett meg és ő gondolkodik hosszútávúban, igen szeretnék egy barátnőt , elég volt a futókalandokból, belefáradtam az egy éjszakába vagy hogy valaki szeretője legyek.
2015. júl. 27. 23:13
 18/23 A kérdező kommentje:
épp azt csinálom már egy ideje barátokkal veszem körül magam, de szeretnék egy normális barátnőt már végre nem görcsösen.
2015. júl. 27. 23:15
 19/23 anonim ***** válasza:
B.zmeg akkor lődd le a csajt mert hosszútávúban gondolkozott és merészelte meggondolni magát...Úristen de nehéz eset vagy...
2015. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
B:AZZ:DMEG:TE
2015. júl. 28. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!