Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok, kb. sírás kerülget, mit tudtok ajánlani, hogy jobb legyen? 23/F

Figyelt kérdés
Szóval rengeteg kudarcba fulladt kapcsolat és kavarások utáni állapotomban (szinte zéró ego) egyik haverom ajánlott nekem egy lányt mondván milyen jó megbízható stb. igazából a lány kezdeményezett, szépen beszélgettünk , megvolt az első randi közben elmentem nyaralni is egyedül utána második randi és azóta már csak halogatjuk a harmadikat, nekem a legfájóbb az egészben, hogy hazudozik , már most a dolgokban, kb 1 napja nem tudok róla semmit , mostanában egyébként sem vagyok top formában magánéletben sem,de úgy érzem ez az egész még így rúgott belém egyet a földön. Mit tudtok ajánlani ami kicsit felszabadít? Vagy jobb lesz nekem ? Nagyon mélyponton vagyok,de kiakarok törni ebből az állapotból

2015. júl. 27. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kit a csajodat ? Igaz hogy csaj vagyok de megb*szom szivesen, lehet hosszútávú kapcsolat lessz belőle :D
2015. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem a csajom, meg már van másik jelölt meg volt is és erre mondom , hogy sajnos.
2015. júl. 28. 13:33
 23/23 anonim válasza:
Szerintem egy fiút keress, azzal biztosan jó barátok lehetnétek, amolyan barátság extrákkal típusu kapcsolat és akkor nem kellene ilyen ostoba nőkkel foglalkozni, ráadásul ki is elégítenétek egymást a barátoddal.
2016. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!