Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnátok a...

Hogyan viszonyulnátok a következő dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Több problémám is lenne a párommal kapcsolatban.

Először is, hogy úgy érzem, hogy cselédként kezel. Vagyis mindig én főzök, utána én mosogatok, reggel, amikor felkelünk, akkor is én mosogathatom el az, amit ő otthagyott korábban. Ugyanígy, csak én takarítok, mert nem hagyom, hogy a kutyaszőrtől minden retkesen álljon... Vagy ha a barátai átjönnek, akkor megkérdezi tőlük, hogy kérnek-e kávét, akkor nem ő csinálja meg, hanem engem küld ki, hogy csináljam meg. Persze a barátok előtt nem rendezhetek jelenetet, hogy "menj, aztán csináld magad!"

A másik, hogyha szóvá teszem neki a dolgokat, hogy ő is segíthetne, akkor egy-két napig változtat, pl. elmosogat, aztán újra én csinálok kb. mindent.

Vagy csak közli velem, értetlenkedve, hogy nem érti mi a bajom, ő nem lát semmi gondot, csak én csinálok problémát. Ma pl. ugyanezt játszotta el. A konyhában voltam, már nem is emlékszem mit csináltam, amikor tányérra pakolta a kajáját, amit megmelegítettem, majd látszott rajta, hogy ideges és a kapkodás közben bevágta a szekrényajtót, a fiókot, leverte a tányérról a villát és káromkodott. Megkérdeztem, hogy ideges vagy dühös vagy mi van? Kibökte, hogy nem, és visszament a nappaliba játszani és közben evett.

Majd amikor ismét felhoztam neki, hogy mi a baja, előadta, hogy ő nem érti miről beszélek, mert semmi baja, és csak én csinálok problémát... és én kiabáltam vele a konyhában, hogy mi a baja. (Nem kiabáltam, normális hangnemben kérdeztem tőle).

A másik ami bánt, hogy néztünk egy filmet közösen. Majd utána láttam, hogy eldőlt a kanapén, mire megkérdeztem, hogy fáradt/álmos. Azt mondta, hogy fáradt és álmos. Átmentem a másik szobába, hogy ne zavarjam. Nem telt el 2 perc és elkezdett újra játszani.

Már felhozni sem merem, mert úgyis az lesz, hogy csak én csinálok problémát.

Nem tudom az egész dologhoz, hogyan viszonyulhatnék? Nem vagyok hárpia, aki a nyakára jár, hogy így-úgy csináljon dolgokat, ne pihenjen, vagy ne játsszon...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


2015. júl. 24. 17:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem mentem hozzá (még).

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. júl. 24. 22:36
 22/24 anonim ***** válasza:
Édes f@$zom,minden pasi ilyen? Agyam eldobom tőlük. Az én párom is úgy rám tud hárítani mindent,hogy nemigaz. Pedig ő mondogatta mindig,hogy ha valami probléma van,azt meg kell beszélni. Erre meg ha meg akarom beszélni,én is hárpia vagyok,holott higgadtan ülök le vele beszélgetni. Most akkor mivan?!
2015. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tudod-e, de kifejezetten sok thaiföldi nőt "visznek" a svéd férfiak magukkal haza feleségnek, mert azt várják tőlük, hogy jobban kiszolgálják majd őket, mint a svéd nők.

Ez most eszembe jutott, és hogy nincs-e igazság abban, miszerint nem véletlenül választ magának keletről, és nem a saját hazájából, ahol már rég seggbe rúgták volna a magukat vele abszolút egyenrangúnak gondoló nők.

Nem gondolom, hogy minden svéd ilyen, de ő mintha erre hajtana.

Bocs.

2015. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ő nem svéd nemzetiségű. :)

Amúgy a thaiföldi barátnője Thaiföldön volt, amikor pár hónapot ott töltött/dolgozott, nem hozta magával, amikor visszatért.

2015. júl. 28. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!