Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnád eltűrni, hogy a...

Meddig tudnád eltűrni, hogy a párod ismerősei kritizálják a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk össze a párommal. Néhány ismerőse mondták, hogy szeretnének meglátogatni minket. azt gondoltuk, majd MI megmondjuk, mikor alkalmas nekünk és úgy HÍVJUK MEG őket. Ehelyett ők tegnap beállítottak, hívatlanul és váratlanul. Éppen vacsoráztunk, és az ágyat is megvetettük már, tehát egy kicsit rendetlenség volt. Ők este fél7kor beállítottak, hogy megnéznék a lakásunkat. Elkezdték kritizálni a húsvéti ajtódíszt, utána a bútorokat, a falak színeit. Majd jött, hogy a párom miért költözött össze egy ilyen igénytelen nővel mint én, mert nincs elmosogatva (2 pohár + 2 tányér meg evőeszközök), az ágy nincs bevetve (péntek este fél7kor miért is van elől az ágyneműnk?!), és persze a kutyánk játéka is szétszórva hever a földön. Meg miért is kell nekünk kutya, mert ők utálják a kutyákat, és keressünk neki új gazdit. (A kutyám barátkozó típus, odament hozzájuk üdvözölni őket, ők meg belerúgtak.)

Megkért a párom, hogy ne legyek bunkó, próbáljak mosolyogni stb. Nem sikerült, elküldtem őket melegebb éghajlatra.

Ma reggel azt hallom a boltban, hogy a "kedves ismerőseink" szomszédai már rólunk beszélnek, hogy én milyen igénytelen és paraszt vagyok, és hogy kivágtam őket a saját lakásomból.


Ti mit tettetek volna? Hasonlóan cselekednétek mint én, vagy jó pofizva kivárnátok míg elmennek?


2010. márc. 6. 09:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem túl közeli ismerősök, én pl. most láttam őket másodszorra.
2010. márc. 6. 09:56
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak legyen nagy a szád, és védd meg magadat az ilyen betolakodóktól meg ugatós anyóstól.
2010. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg főleg milyen jogon szólnak bele? Felháborító! Nyisd ki a szád és anyósod is küldd el melegebb éghajlatra, mert ha most nem állsz a sarkadra akkor később beléd fognak rúgni és nem a kutyádba!
2010. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 6. 10:00
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld a faluban, ahol hosszú évekig éltem volt egy nő, dirrekt elment olyan helyekre, csupán kíváncsiságból hogy szétnézzen, aztán meg elmondta fűnek,fának hogy ott mit látott. Na hozzám nem mert egyszer sem bejönni.Mert már a nézésemmel is ellapátoltam a kapuból.
2010. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Anyós egyébként normális, és szeret engem, nem tudom ez a mai megnyilvánulás miért történt.

Majd délután elbeszélgetek vele.

2010. márc. 6. 10:07
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem járok én se senkihez,de hozzám se jöjjenek, csak akit én akarok itt látni. Senkinek nem hiányzik, hogy leszólják az embert...Hiszen sehol sincs mindig rend,és a lakás van értünk,nem fordítva....
2010. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam hasonló cipőben! Mikor ki nyitottam a számat, akkor én voltam a legrosszabb. Ráment a kapcsolatom a párom baráti körére, de nem bánom.De nincs azóta gyomoridegem, hogy milyen rend van.
2010. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

És a párod eltűrte,hogy elmondanak mindennek ???

Azt is eltűrte,hogy a kutyátokba belerúgtek ??

2010. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül,hogy én az első beszólásnál kitettem volna őket,nincs miért szégyenkezned.

Ne magyarázkodj senkinek.Ha valaki szóba hozza,hogy te trehány vagy,mert nem pakolsz el,akkor kérdezd meg ki mondta,amikor megnevezik őket,legyints egy nagyot,"ja!ő! felkiálltással,jöhet mellé egy sóhaj is.Anyóssal délután mindjárt ki is próbálhatod(a legtöbb esetben ilyenkor elkezdik az illető zűrös történeteit mesélni,mert azt hiszik,te is tudsz róla-ez fegyvernek nem rossz,a másik esetben új támába kezd az illető,de mindenesetre rólad megfeledkezik).

2010. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!