Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnád eltűrni, hogy a...

Meddig tudnád eltűrni, hogy a párod ismerősei kritizálják a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk össze a párommal. Néhány ismerőse mondták, hogy szeretnének meglátogatni minket. azt gondoltuk, majd MI megmondjuk, mikor alkalmas nekünk és úgy HÍVJUK MEG őket. Ehelyett ők tegnap beállítottak, hívatlanul és váratlanul. Éppen vacsoráztunk, és az ágyat is megvetettük már, tehát egy kicsit rendetlenség volt. Ők este fél7kor beállítottak, hogy megnéznék a lakásunkat. Elkezdték kritizálni a húsvéti ajtódíszt, utána a bútorokat, a falak színeit. Majd jött, hogy a párom miért költözött össze egy ilyen igénytelen nővel mint én, mert nincs elmosogatva (2 pohár + 2 tányér meg evőeszközök), az ágy nincs bevetve (péntek este fél7kor miért is van elől az ágyneműnk?!), és persze a kutyánk játéka is szétszórva hever a földön. Meg miért is kell nekünk kutya, mert ők utálják a kutyákat, és keressünk neki új gazdit. (A kutyám barátkozó típus, odament hozzájuk üdvözölni őket, ők meg belerúgtak.)

Megkért a párom, hogy ne legyek bunkó, próbáljak mosolyogni stb. Nem sikerült, elküldtem őket melegebb éghajlatra.

Ma reggel azt hallom a boltban, hogy a "kedves ismerőseink" szomszédai már rólunk beszélnek, hogy én milyen igénytelen és paraszt vagyok, és hogy kivágtam őket a saját lakásomból.


Ti mit tettetek volna? Hasonlóan cselekednétek mint én, vagy jó pofizva kivárnátok míg elmennek?


2010. márc. 6. 09:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én lakásomat nem fogják. :-) Egyébként nem igazán érdekel mások véleménye ebben.
2010. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted.
2010. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Engem sem nagyon érdekel, de bosszantó, hogy valaki csak úgy beállít, és a jelenlétemben elhord mindennek.

Persze a kutyámat meg ajándékozzuk el, különben ők többet nem jönnek vendégségbe.

2010. márc. 6. 09:49
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűrtem volna el senkitől, hogy a saját lakásomat kritizálja, majd a fejemhez vágjon dolgokat!

Jól tetted, és még beléjük is rúgtam egyet! :)

2010. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ó kedves kérdező. Én úgy kihajítottam volna őket mint a sicc! Nagyon sok helyen jártam már, de nekem soha nem az volt a lényeg kinél milyen tisztaság, hány kutya, macska van, mert mindenki úgy él ahogy azt ő szereti. Na hogy még be sem jelentkeztek! hát ez meg egy oltári bunkóság!Tehát ki is itt a bunkó, hanyag ember. Pont ők!!!!!!!
2010. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Meddig tudnám eltűrni? Ha nagyon jó hangulatom van, akkor kb. 5 percig. Ha nincs annyira jó napom, akkor 1/2 perc.
2010. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
LOL :D Én ugyanezt tettem volna, csak még beléjük is rúgtam volna! :) Teljesen helyesen cselekedtél! Semmi joguk beleszólni a ti életetekbe.. Vannak ilyen retardál majmok akik ezen élvezkednek, ne foglalkozz velük! Milyen közeli ismerősök amúgy? A párod egyáltalán miért barátkozik ilyen idiótákkal? Gondolom azért neki is rosszul esett amiket mondtak!
2010. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

hát vannak olyan emberek ,akik a kákán is csomót keresnek.én még kamasz vagyok,de azt nem bírom,hogy amikor eljött fiú uncsotesóm,és elkezd mindent kritizálni,hogy én milyen zenéket hallgatok,meg milyen sz*rok a filmek amit nézek,meg így meg úgy.

énis elküldtem melegebb éghajlatra,azóta többet nem hívtam :D

2010. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Most rólunk, pontosabban rólam megy a pletyka, hogy milyen egy hárpia vagyok.

Azt sem tudom, miért is engedte be őket a párom.


(Most hívott anyósom, hogy hallotta mi történt tegnap, és szégyelljem magam!)

2010. márc. 6. 09:55
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az illusztris vendégek talán üvegpalotában laknak? Újgazdatok?
2010. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!